İçeriğe geç

Papara Üyelik İptali

  Papara Üyelik İptali

  Papara üyelik iptali, üyelik başvurusu, hesap silme, Papara Card iptali konularında aklınızdaki tüm sorulara cevap bulmaya çalıştık. Papara; Bankacılık düzenleme ve denetleme kurulu tarafından yetkilendirilerek yasal statü kazanmış bir elektronik cüzdandır. Papara, elektronik sistem denemelerinden olumsuz sonuçlar alan kullanıcıların mağduriyetlerine çözüm olarak geliştirilmiştir. Havale, EFTE ve ATM işlemlerini ücretsiz yapabilme kolaylığı sağlamaktadır. Papara sistemiyle zaman sınırlaması olmadan dünyanın her yerinden işlem yapılabilmektedir. Papara, güvenli ödeme yöntemi, kesintisiz hizmet, ücretsiz işlem yapabilme şansı veren çağdaş bir elektronik cüzdandır.

  Papara Nedir

  Elektronik ortamlarda yetkisiz organlar tarafından zarar görülmesi üzerine Bankacılık denetleme ve düzenleme kurulu tarafından yetkilendirilen dijital sistemler geliştirilmektedir. Papara bu yasaya saygıyla tüm izinlerini alarak yasal statü kazanmış bir elektronik cüzdandır. Dileyen herkes 7/24 şartsız koşulsuz kullanabilmektedir. Tek şart 13 yaşını doldurmuş olmaktır. Üyeliğinizi oluşturduktan sonra günün her saati ücretsiz para transferi yapabilirsiniz. Papara üyelik iptali seçeneği de kullanılabilmektedir. Kullanıcılarına zaman sınırsız işlem yapabilme özgürlüğü veren papara güvenli ve kolay kullanımlı bir sistemdir. Papara üyelik iptali kolay olmamakla beraber mümkündür. Yasaların belirlediği koşullar sağlanması kaydıyla müşteri hizmetleri yetkilisiyle yapılacak görüşme devamında iptal işlemi yapılabilmektedir. Ancak müşteri hizmetleri yetkilisi yapacağınız görüşme sırasında doğum tarihi, kimlik numarası, mail adresi gibi kişisel bilgilerinizi isteyebilmektedir.

  Nasıl Alınır

  Papara üyeliği alabilmeniz için ilk koşul 13 yaşını doldurmuş olmaktır. Papara üyeliği kolaylıkla yapılabilmektedir. Papara resmi sitesine gelerek, “hesap oluştur” sekmesine tıklayıp 7/24 üye olabilirsiniz. Kolaylıkla üye olduktan sonra kimlik bilgileriniz, mail adresinizle devam edebileceğiniz gibi, facebook hesabı seçeneğinizi de kullanabilirsiniz. Papara kaydınız oluştuktan sonra kart istiyor musunuz denilecektir. Kabul etmeniz durumunda pek çok avantajdan yararlanabilirsiniz. Papara üyelik iptali yapabilme özgürlüğünüz de bulunmaktadır. Hesap güvenliğiniz için şifre, sms onay ve mail doğrulama işlemlerinizi yapmanız önerilmektedir. Papara hesabına para aktarımı manuel yapılabilmektedir. Yada papara hesabınızın bağlantıda olduğu banka hesabınız bulunmalıdır. Banka hesabınızdan papara hesabınıza para aktarırken de açıklama kısmına üyelik numaranızı mutlaka eklemelisiniz. Açıklama yazılmayan gönderi işlemleri iptal edilmektedir. Üye olduktan sonra kolayca EFT, havale ve ATM işlemlerinizi yapabilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir:  Avivasa Bireysel Emeklilik Hesaplama ve İptali

  Papara Üyelik İptali

  Üyelik İptali Nasıl Yapılır

  Papara üyelik iptali yapabilirsiniz fakat siteye gelip iptal yetkiniz yoktur. Öncelikle müşteri hizmetleri yetkilisiyle görüşmeniz gerekmektedir. Müşteri hizmetleriyle yapacağınız görüşme sırasında kimlik bilgileriniz alınacaktır. Papara üyelik iptali nedeniniz sorulmakta, üyeliğinizin devam etmesi yönünde telkin edilirsiniz. Aksi halde işlemler uzun sürecektir. Hatta hesabınızı dondurabilir, yeniden aktif edebilirsiniz. Fakat son kararı bankacılık denetleme ve düzenleme kurulu tarafından yetkili bulunan papara yetkilileri verecektir. Papara üyelik iptali süreci 15 günden az olmayabilir. Bu süre içinde kartınızı kullanmanız halinde hesap açık olmaya devam etmektedir. Üyelik iptalinize karar verilebilmesi için evrak istenebilecektir. İster merkeze posta yoluyla ister internetten gönderebilirsiniz. Adres, [email protected] olarak işlem görmektedir. Papara sistemine ait fax numarası bulunmamaktadır. Ya posta yolunu ya da elektronik adresinizi kullanabilirsiniz.

  Papara Card İptali

  Kartınızı iptal etmek istiyorsanız öncelikle şunu bilmelisiniz ki kart kullanıma kapatılacak ve tekrar açılması mümkün olmayacaktır. Kartınızı geçici olarak kullanıma kapatmak istiyorsanız ‘Kullanıma Aç/Kapat’ özelliğini kullanabilirsiniz. Kartınızı iptal etmek istiyorsanız; Papara hesabınıza giriş yapın. Papara Card sayfasından ”Kartı İptal Et” seçeneğine tıklayıp onay verdikten sonra Papara Card iptali olacaktır.

  Çağrı Merkezi ve İletişim Bilgileri

  Papara hesap işlemlerinizi sağlıklı kullanabilmek ya da aklınıza takılan durumlarda destek alabilmek için destek hattı bulunmaktadır. Papara üyelik iptali için çağrı merkezi müşteri hizmetleri yetkilileri 7/24 hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri telefon numarası 08503400350 merkez adresi de Papara kampüs Üçer sokak, no:8 Üsküdar İstanbul’dur. Papara üyelik iptali işlemleriniz için destek alabilirsiniz. Bütün bilgiler kullanıcıların işlerini kolaylaştırmak ve güven vermektedir. Resmibasvuru.com adresinden de günün her saati erişimde bulunarak bilgi alabilirsiniz. Papara üyeliğinizin avantajlarından yararlanabilir güvenle kullanabilirsiniz. Papara kart avantajları da bulunmaktadır. İnternet alışverişleriniz için 10 adet dijital kart alabilme şansınız bulunmaktadır. Her biriyle yapacağınız işlemlerden puanlar kazanabilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir:  E-Devlet Abonelik İptali Nasıl Yapılır?

  Umarız kafanızdaki tüm sorulara aradığınız cevapları bulmuşsunuzdur. Halen cevabını bulamadığınız sorularınız var ise bize yazmaktan çekinmeyin.

  Son olarak sitemizde yüzlerce iptal başvuruları bulunmaktadır. İptal etmek, hesap silmek istediğiniz herhangi bir üyeliğiniz var ise iptal başvuruları kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

   

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir