İçeriğe geç

Operasyon 41 Başvuru Formu, Başvuru Şartları Nelerdir?

  Operasyon 41 Başvuru Formu, Başvuru Şartları Nelerdir?

  Kanal D’nin yeni programı olan Operasyon 41 yakında izleyicilerle buluşacak. Operasyon 41 başvuru formu almak için yapmanız gerekenler şunlardır… Sunucusu eski Survivor yarışmacısı olan Hasan Yalnızoğlu eşliğinde yarışmacıları zorlu bir süreç beklemektedir. Operasyon 41 başvuru formuna ulaşmak için neler yapmanız gerekmektedir. Detaylar yazımızda…

  Operasyon 41 Nasıl Bir Yarışma Türü?

  Operasyon 41 yarışması aslında bir çoğumuzun zaman zaman oynadığı airsoft üzerine kurulu bir yarışma programıdır. Yarışmacılar belirli görevleri yerine getirerek kendi aralarında rekabet içerisinde yarışacaklardır. Yeni yayınlanmaya başlayacak olan bu program Ülkemizin farklı kesimlerinde çekilecek ve zorluğu her seferinde değişecektir. Yabancı kanallarda farklı türleri yayınlanmış olan programın ülkemizde de daha öncesinde benzer bir türü çekilmişti.

  Operasyon 41 sizlerin de katılıp yarışabileceği bir yarışma türü olması yanı sıra bir çok macera ve heyecan seven insanında beğendiği bir program olacak gibi duruyor. Gerçek silah olmasa da airsoft oyunu boya mermileriyle zaman zaman can acıtabiliyor. Özellikle büyük bir performans gerektiren yarışmada, ekipler arasında en yüksek kondisyona sahip olanlar ön plana çıkacaktır.

  Başladığı andan itibaren her geçen bölümde heyecanı katlayacağı inanılan programda yarışmacılar şu şekilde mücadele edecektir;

  • Yok ediciler vs Kötüler
  • Yok ediciler vs Fenomenler
  • Kötüler vs Fenomenler
  • Yok ediciler vs Ünlüler
  • Yok ediciler vs Görevler
  • Kötüler vs Ünlüler
  • Kötüler vs Görevler
  Operasyon 41 Başvuru Formu, Başvuru Şartları Nelerdir?

  Operasyon 41 Başvuru Formu, Başvuru Şartları Nelerdir?

  Operasyon 41 Ödülü Nedir

  Operasyon 41 yarışması sadece mücadeleden oluşmamaktadır. Katılımcı kişiler verdikleri emek ve mücadele karşılığında büyük ödüllere sahip olacaklar. Bu ödüller program sonunda değil yarışma içerisinde de verilecektir. Böylelikle yarışmacılar kazandıkça daha hırslı ve mücadeleci olacaklar. 2 Takımdan oluşturulan timler belirli görevleri yaparak şu ödülleri kazanmak için mücadele vereceklerdir.

  • Gün içerisinde zorunlu ihtiyaçlar için erzak paketi,
  • Savaşlarda daha başarılı olmaları için techizat,
  • Yeni görevlerde başarılı olabilmeleri için bazı ipuçları
  İlginizi Çekebilir:  İşsizlik Maaşı Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Yarışmacılar timlerine dağıtılmadan önce büyük bir mücadele verecekler. Bu mücadele çeşitli zorluk seviyeleri olan parkurlardan oluşmaktadır. Ayrıca nişan yeteneklerinin de ölçüleceği bu görevleri başarılı bir şekilde yerine getirmeleri onların yerleştirileceği tim üzerinde büyük rol oynamaktadır. Bu yüzden yarışmacılar yerleşme öncesi bütün potansiyellerini ortaya koyarak en iyi sonucu almak için mücadele verecekler.

  Operasyon 41 Nerede?

  Operasyon 41 yarışması isminde de belirtildiği gibi plaka numarası 41 olan ilimizde yani Kocaeli’nde çekilmektedir. Yarışmaya katılan kişileri görmek için bir çok vatandaş yarışma alanını defalarca ziyaret etmiş ve heyecanla izlemiştir. Yarışma başlangıç olarak Kocaeli’nde çekilse de her sezonunda Türkiye’nin farklı illerinde çekilecektir. Böylelikle yarışmacılar gittikleri bölgeyi analiz etme fırsatı bulamayacakları gibi daha da zorlanacaklardır.

  Fenomenlerin de katıldığı bu yarışma programında kimseye ayrıcalık tanınmamaktadır. Herkes savaş meydanında eşit ekipmanla ve eşit güçte savaşacaktır. Yeteneklerin mücadelesi olarak adlandırabileceğimiz bu programda bizlere büyük heyecan beklemektedir.

  Operasyon 41 rakip yarışmacılar

  Oparasyon 41 Timler Hangileri

  Operasyon 41 Yaş Sınırı

  Operasyon 41 yarışma koşulları nedeniyle her kişiye uygun değildir. Yarışma koşulları diğer tv yarışmalarına göre oldukça ağırdır. Özellikle savaş meydanına çıktıklarında sakatlanma riski çok yüksektir. Bu sebeple belirli yaş aralığında ki insanların başvurabileceği söylenmektedir.

  Bu sezon içerisinde her bölümde farklı olaylar göreceğimiz operasyon 41 yarışmasında fenomenler tıpkı bizler gibi zorlu mücadele vereceklerdir. Yarışmacılar verecekleri mücadelelerde kazanacağı ödüllerle o günü geçirmeye çalışacaklar. Enerji kaybı yaşamamak için düzenli olarak antrenman yapıp düzenli olarak beslenmeye çaba göstermektedirler.

  Kanal D ekranında yayınlanacak olan yarışmaya başvuru yapmak isteyenler koşullarda belirtilen yaş sınırına uyduğu sürece yarışmaya katılarak büyük ödül için mücadele verebilirler. Program her ne kadar zorlayıcı olsa da yarışmacılar için yeni bir aksiyon ve eğlence kaynağı olacaktır.

  İlginizi Çekebilir:  Patent Nasıl Alınır? Patent Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Operasyon 41 Oyuncular

  Operasyon 41 yarışmasında mücadele etmek üzere belirlenen ünlü yarışmacılar şu şekildedir;

  • Merve Taneli,
  • Caner Tanrıverdi,
  • Kübra Gölcü,
  • ve bir çok milli sporcular

  Operasyon 41 yarışmasının sunucusu aslında hepimizin tanıdığı bir zamanlar Survivor yarışmasında büyük mücadele içerisinde olan Hasan Yalnızoğlu’dur. Hasan Yalnızoğlu bir çok dövüş sporunda kendini geliştirdikten sonra Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi, Spor Yüksek Okulu mezunudur. Sadece dövüş sporlarıyla ilgilenmeyen Hasan Yalnızoğlu ayrıca dans alanında da büyük başarılar göstermiştir.

  Hasan Yalnızoğlu kariyerini spor hayatı dışında oyunculuk yaparak da sürdürmüştür. Bir çok filimde rol alan Hasan Yalnızoğlu bize kendini en çok Survivor yarışma programında göstermiştir. Hatta bir çoğumuz onu bu yarışmada tanımışızdır. Bu kadar büyük başarılara imza atan Hasan Yalnızoğlu şimdide bizlerin karşısına yeni bir yarışma programıyla çıkıyor.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir