İçeriğe geç

Mülkiyeliler Birliği Burs Başvurusu

  Mülkiyeliler Birliği Burs Başvurusu - 1

  Mülkiyeliler Birliği Vakfı 1971 yılında benimsenen ve hala hizmet vermeye devam eden bir vakıftır. Mülkiyeliler bir araya gelerek bu vakfı kurmuştur. Devletin çalışmalarına yardımcı olarak katkı sağlamak ve bu amaçla tahsis edilen malların en iyi şekilde kullanılmasını sağlamak amaçlanmıştır. Mülkiyeliler birliği yarar sağlamak için kurulmuştur ve bu onlar için bir zorunluluktur. Bu kapsamda öğrenciler içinde bir yarar sağlamak amaçlanmıştır.  Mülkiyeliler Birliği Vakfı maddi durumu yetersiz olan öğrenciler için burs imkanı sunmaktadır. Burs için başvuran ve almaya hak kazanan öğrencilere yardım ederek onların maddi sorunlarını çözmeyi amaçlamıştır. Ayrıca bireysel ve sosyal gelişimlerine katkı sağlayarak onları milli değerlerine sahip çıkan insanlar olarak yetişmeleri için çalışmayı amaçlamaktadır. Mülkiyeliler Birliği Vakfı’nın belirlediği kriterlere uyan öğrenciler Mülkiyeliler Birliği Vakfı bursu için başvurabilirler. Başvuru sonrası süreçte burs almaya uygun görülen öğrencilere bursları bağlanır. Ancak başvuru için gereken şartlardan en önemli ve eleyici olanı şudur:

  Mülkileyiler Birliğinden burs almak isteyenlerin Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi hazırlık sınıfı öğrencisi  yada lisans öğrencisi olunması gerekiyor. Sadece bu üniversitede okuyan öğrenciler Mülkiyeliler Birliği bursundan faydalanabilirler. Mülkiyeliler Birliği Vakfı bursu için başvuru tarihleri resmi internet sitesinde duyurulmaktadır. 

  Mülkiyeliler Birliği Burs Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Mülkiyeliler Birliği Vakfı bursu için başvuru oluşturmak isteyen öğrenciler, Mülkiyeliler Birliği Vakfı bursuna internet üzerinden online olarak başvuru oluşturabilirler. Başvuru formu burs başvuruları açıldığında aktif hale getirilir. Mülkiyeliler Birliği Vakfı’nın resmi internet sitesinden duyuruları takip ederek burs başvurularının ne zaman alındığını görebilirsiniz.

  Mülkiyeliler Birliği Vakfı resmi internet sitesi için buraya tıklayınız.

  Burs başvurusu için doldurulması gereken form aşağıdaki bağlantıda bulunur. Mülkiyeliler Birliği Vakfı başvuru formu için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Form başvurular başlayınca aktif hale gelir.

  İlginizi Çekebilir:  Polis Eşleri Derneği Bursu Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Mülkiyeliler Birliği Vakfı Burs Başvurusu İçin Tıklayınız.

  Başvuru tarihi sona erince mülakatlar yapılır. Mülakata çağrılan kişiler belirlenen tarihlerde Mülkiyeliler Birliği Genel Merkezine gelmelidir. Mülakat sonrası burs almaya hak kazananlar belirlenir ve duyurulur.

  Burs başvuru tarihlerini Mülkiyeliler Birliği Vakfı belirlemektedir. Mülkiyeliler Birliği Vakfı burs başvurularının başlayacağı tarihi resmi internet sitesi üzerinden duyurmaktadır.

  Mülkiyeliler Birliği ihtiyaç sahibi öğrencilere yardım etmek için bağış kabul etmektedir. Bağışlar için aşağıdaki iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Böylece ihtiyaç sahibi öğrenciler için fayda sağlamış olursunuz.

  Burslara yardım bağışı için bilgi alabileceğiniz kişi ve iletişim bilgileri:

  Neşe Kara

  Tel: (0312) 417 8098

  Cep: 0535 606 55 66

  Eğer doğrudan bağış yapmak isterseniz aşağıdaki hesap bilgilerini kullanabilirsiniz.

  Hesap Adı: Mülkiyeliler Birliği Vakfı

  Banka Adı: T.C. Ziraat Bankası
  Şube: Bakanlıklar Şubesi
  Şube Kodu: 1133
  Hesap No: 3653534-5003
  IBAN: TR89 0001 0011 3303 6535 3450 03

  Hesap Adı: Mülkiyeliler Birliği Vakfı

  Banka Adı: T. İş Bankası

  Şube: Meşrutiyet Şubesi

  Şube Kodu: 4213

  Hesap No: 0560053

  IBAN: TR59 0006 4000 0014 2130 5600 53

  Hesap Adı: Mülkiyeliler Birliği Vakfı

  Banka Adı: Vakıfbank

  Şube: Meşrutiyet Şubesi
  Şube Kodu: 100
  Hesap No: 00158007284953551

  IBAN: TR78 0001 5001 5800 7284 9535 51

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir