İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Burs Başvurusu
 3. Acun Medya Burs Başvurusu

Acun Medya Burs Başvurusu

Acun Medya Burs Başvurusu 1

Acun Medya Burs Başvurusu nasıl yapılır, başvuru formu nasıl doldurulur, nasıl iletişim kurabiliriz soruları ile ilgili en detaylı bilgileri burada toplamaya çalıştık. Öncelikle eğitim alanında burs ihtiyacı son dönemlerde artış gösteriyor. Dünya genelinde yaşanan pandemi süreci nedeni ile uzaktan eğitim birçok öğrencinin yurt ve eğitim ücretlerini karşılayamama noktasına gelmesine neden oldu. Ekonomik anlamda zarara uğrayan öğrenciler, hem eğitimlerine devam edebilmek hem de ekonomik zorluklarla başa çıkmak adına burslara başvuruyor. Bu anlamda yapılan birçok araştırma arasında dernekler, devlet ve vakıf bursları dışında yardımsever şirket sahipleri de bulunuyor. Öğrenciler tarafından Türkiye’de bilinen kuruluşlar arasında yer alan Acun Medya bu anlamda ilk sıralarda bulunuyor. Peki, 2021 yılı bursları için doğru adres hangisi bu konuda hakkında bilgi verelim.

Acun Medya Hakkında Kısa Bilgi

27 Eylül 2006 tarihi itibari ile medya sektörüne farklı bir soluk getiren Acun Medya kurucusu Acun Ilıcalı, kuruculuk dışında bünyesinde yayında olan programların büyük çoğunluğunda eski mesleği olan sunuculuğa yer vermiştir. Günümüzde TV8 bünyesinde yayın yapıyor. Reyting rekorları kıran birçok yarışma programına damga vurmuştur. Başarılı bir ivme yakalayan Acun Medya aynı zamanda istihdam sağlayarak ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.

Acun Medya Burs Başvurusu

Şirket Sahibi Kimdir?

Acun Medya kurucuları arasında; Acun Ilıcalı, Evren Çağlar, Alpay Kazan, Çaykun Ertan ve Mustafa Kazan bulunuyor. Acun Ilıcalı TV8 bünyesinde birçok program yapıyor ve bazılarında sunucu olarak görevine devam ediyor. Büyük bir ekip ve prodüksiyona sahip olan Acun Medya, her programında adından sıklıkla söz ettiriyor. Şirketin kurucularından Acun Ilıca’nın günlük hayatından detaylara ulaşmak istiyorsanız https://www.instagram.com/acunilicali/ linkindeki Instagram hesabına ulaşabilir ve takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  2022 KYK Başvuru Nasıl Yapılır?

Acun Medya Burs Başvurusu

Başvuru Şartları Nelerdir?

Acun Medya’nın güvenilir yapısı ve büyük bir bütçeye sahip olması, eğitim alanında araştırmalar arasında yerini alıyor. Uzun süredir Acun Medya tarafından verilen bursları araştıran öğrenciler bu anlamda kesin sonuç elde edilemiyor. Bunun nedeni Acun Medya tarafından resmi bir açıklama yapılmıyor olmasıdır. Başvuruların henüz alınmadığı ve iş başvurusu dışında iletişim bilgilerinden ulaşabileceğiniz burs başvuruları konusunda bilgi almanız mümkündür. Burs anlamında bir destek almak adına iletişim kurmanız halinde sizlere gereken cevap verilebilir. Yeni projeleri değerlendiren, gençlerin önüne açan Acun Medya belki de burs konusunda da sizlere destek olabilir. Resmi web sitesinde yer alan iletişim bölümünden Acun Medya’ya ulaşabilir ve burs talebinde bulunabilirsiniz.

Ne Kadar Burs Veriyor?

Burs şartları ve verilen miktar her vakıf ve dernek bünyesine göre değişiklik gösteriyor. Devlet bursları bu anlamda bazı şartlara uyan öğrenciler için burs imkânı sunuyor. Devlet bursuna başvuran kişilerin vakıf burs başvurusunda bulunmaması gerekiyor. Vakıflarda ise bu durum değişiklik gösteriyor. Burs alanında özellikle birden fazla vakıf bünyesine başvuru yaparak şansınızı artırabilirsiniz. Her vakıf kendi bünyesinde bazı şartlara haiz öğrencilere destek veriyor. Miktar ise Vakıf ve Dernek koşullarına göre değişebiliyor. Burs miktarı genellikle öğrenci başarısına, öğrencinin aile durumuna ve öğrenim durumuna göre değişiyor. Burs almadan önce başvuru koşullarını dikkatli bir şekilde okumalısınız.

Devlet bursu alan öğrencilerin Vakıf ya da Derneklerden burs almıyor olması önemlidir. Burs miktarında verilen destek birçok öğrenci için önemlidir. Alınacak süre ise devlet burslarında eğitim yılı arasındadır. Şartlarda değişiklik olması halinde bilgi verilmesi gerekir. Bazı öğrenciler devlet burs miktarını yeterli bulmayabilir. Böyle durumlarda öğrencilerin Vakıflardan da yardım istemesi için devlet bursuna başvuru yapmaması gerekir.

İlginizi Çekebilir:  Sinpaş GYO Burs Başvurusu

Acun Medya Burs Başvurusu

Acun Medya Burs Başvurusu ve Başvuru Formu

Acun Medya Burs Başvurusu konusunda herhangi bir resmi açıklama yapılmazken, öğrencilerin destek için iletişim formu ile başvuru yapmasının önünde bir engel gözükmüyor. Dilerseniz Acun Medya iletişim formunu doldurarak durumunuzu izah eden bir yazı yazabilirsiniz. İletişim formu Acun Medya birimine iletilir ve değerlendirme olarak uygun görülürse belki de burs desteği alabilirsiniz. Son zamanlarda bu kadar araştırılması birçok kişinin burs arayışı nedeniyle olmaktadır.

Başvuru formunu doldurduğunuzda konu kısmına burs başvurusu da yazabilirsiniz. Güncel olarak ekibi tarafından takip edilen bu formlarda belirtilen öneri, istek ve açıklamalar farklı kategorilerden değerlendirilebiliyor. Acun Ilıca’nın gençlere yönelik desteği her zaman biliniyor. İş başvurularında da gençlerin önünü açıyor ve büyük bir istihdam sorununu ortadan kaldırıyor. Öğrencilerin bu anlamda başarısı belki de Acun Medya’nın dikkatini çeker ve eğitim alanında çok istedikleri desteği Acun Medya’dan görebilirler.

Son olarak Acun Medya Burs Başvurusu için https://www.linkedin.com/company/acun-medya bağlantıdaki Linkedin profilinden ya da https://www.instagram.com/acunmedya bağlantıdaki Instagram hesabından mesaj gönderebilirsiniz. Umarız başvurunuz kabul olur.

Yorum Yap

Başvuru Hakkında Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

Yorumlar (12)

Popüler Yorumlar
 1. Merhabalar Pusatcığım; başvurunuzu yukarıda anlatıldığı gibi yapabilirsiniz. Umuyoruz ki başvurunuz cevapsız kalmayacaktır.

 2. Pusat efe yıldız pusat efe 6 ay önce

  Benim babam yok rahmetli oldu ben 3 yasindayken bir kardeşim var bir de annem ben okumak istiyorum annemin de tek isteği bizim okumamız

Yapılan Yorumlar
 1. Pusat efe yıldız pusat efe 6 ay önce

  Benim babam yok rahmetli oldu ben 3 yasindayken bir kardeşim var bir de annem ben okumak istiyorum annemin de tek isteği bizim okumamız

  • Merhabalar Pusatcığım; başvurunuzu yukarıda anlatıldığı gibi yapabilirsiniz. Umuyoruz ki başvurunuz cevapsız kalmayacaktır.

 2. Nurgül yücedag 6 ay önce

  Merhabalar ben üniversite öğrencisiyim okuyorum ve hiçbir yerden burs almıyorum üç kardeş okuyoruz babam işçi annem ev hanımı bu bursa ihtiyacım var saygılar

  • Merhabalar Nurgül hanım; başvuru ile ilgili tüm detayları yukarıda sunduk. Umarız başvurunuz kabul olur. Mutlu günler diliyoruz.

 3. Sema Nur Yalçındağ 6 ay önce

  Öğrenciyim ve bursa ihtiyacım var 4 yıllık eğitim hayatımda hep burs aradım ama olmadı bu sene bursum kesiliyor ve benim 1 sene daha bursa ihtiyacım var lütfen yardımcı olur musunuz ?

 4. Büşra kuriş 2 ay önce

  Eşim korana kaybettim 4cocugum var en zindan biri için burs yardımı talep ediyorum

 5. Büşra kuriş 2 ay önce

  Koranadan eşimi kaybetim 4 çocuğundan en azından 1,ne burs talep ediyorum

 6. Şenol Korkmaz 2 ay önce

  Çok zor durumdayım kızıma burs istiyorum .

 7. Sultan Nur ORAN 4 hafta önce

  Merhaba Aydın Adnan Menderes iletişim fakültesi halkla ilişkiler ve Reklamcılık bölümü 1.sınıf öğrencisiyim . Osmaniye ili Düziçi ilçesinde oturuyorum . Annem babam ayrı anne tarafından hiç bir yardım görmüyorum .babam serbest meslek çalışabilirse para var çalışamazssa kıt kanaat geçinmeye çalışıyoruz bu yüzden bursunuza bende başvurmak istedim .
  Bursunuza gerçekten ihtiyacım var . Umarım bu mesajım size ulaşır selametle kalın .

 8. Merhabalar ben üni öğrencisiyim babam 3 kişiyi okutmak için dışarda çalışıyor gelirimiz zor ancak yetiyor üstelik bende şuan bursum olmadigi için ilerde nasıl geçineceğim ancak Allaha tevekkül ettim belki sizler yardımda bulunup inşallah vesile olursnuz

 9. Merhaba ben Bingöl’den yazıyorum. Onbir kardeşiz. Bir ablam hariç hepimiz okul okuduk. Şu anda da altı kardeş öğrenciyiz. Üç kardeş de üniversite öğrencisiyiz ve farklı şehirlerde okuyoruz. Babam memur,annem ev hanımı. Çok fazla madi sıkıntı yaşıyoruz. Şehir dışında çok fazla masraf çıkıyor. Ben ve kardeşim hukuk okuyoruz ve kitaplarımız da çok pahalı oluyor. Umarım dikkate alırsınız. Bu durumda okula gitmemiz pek mümkün değil çünkü.
  Teşekkürler

  • Merhaba . Biz onbir kardeşiz. Şuan okuyan altı kardeşiz ve üç kardeş üniversite öğrencisiyiz ve üçümüz yaşadığımız şehirde bölümümüz olmadığı için şehir dışında okumak zorunda kaldık . Fakat şehir dışında okumak çok fazla masraf yaratıyor. Kalacak yer, yol, yemek, kitaplar vs.bizim için çok sıkıntılı oluyor. Zor şartlarda okumaya çalışıyoruz. Çoğu kişiye yardım eli uzattığınızı öğrendim. Bu gerçekten çok değerli ve anlamlı. Bu nedenle size yazdım. Umarım yardımcı olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir