İçeriğe geç

LC Waikiki Burs Başvurusu

LC Waikiki Burs Başvurusu - 1

Öğrencilerin sıkı bursa arayışları ve bu zorlu süreçte LC Waikiki burs konusunda yardımcı olmak amacıyla bursa yönelik başvurular sürdürmektedir. Bursa arayan öğrencilerin birçoğu giyim üzerinden bir arayışında oldukları için LC Waikiki bu arayış için en uygun yer olarak tercih edilmektedir. LC Waikiki aracılığı ile burs başvurusunda bulunmak isteyen öğrencilerin ise bir form doldurulması gereklidir. Sizlere bu yazımızda LC Waikiki bursları hakkında detaylı bilgiler vererek bilgilendirme yapacağız.

Şirket Hakkında Kısa Bilgi

Genellikle çocuk kadın ve erkeklerin giyim yeri olan LC Waikiki neredeyse tüm ülkelerde şubelerini açmış ve giyim olarak her sezon yeni ürünlerle karşımıza çıkmaktadır. LC Waikiki günümüzde tercih edilen ve kıyafet bakımından da oldukça tanınan bir şirket olarak bizlere yazmaktadır. Aynı zamanda öğrencilerin burs arayışında da yardımcı olan LC Waikiki tercih bakımından herkesin ön seçeneği olmaktadır.

Şirket Sahibi Kimdir?

LC Waikiki günümüzde her yerde mağazaların bulunduğu ve aynı zamanda da kıyafet bakımından da öne çıkan bir şirket olmakla birlikte korucusunun kim olduğunu merak edilen konular arasındadır. LC Waikiki kurucusu George Amoual’dır. Daha sonra ise bu şirket Taha Tekstil tarafından satın alınmıştır ve şimdiki LC Waikiki CEO Mustafa küçüktür. Bu marka 1985 yılında Fransa’da George amoual tarafından kurulmuştur. Ama şu anki sahibi bir Türk’tür.

mustafa küçük

Şirket CEO’su Mustafa Küçük’ün resmi Linkedin hesabına buradan ulaşabilir, kendisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Başvuru Şartları Nelerdir?

LCW’den daha burs başvurusunda bulunmak isteyen öğrencilerin bazı uygunluk şartları mevcuttur bu şartları şu şekilde sıralayabiliriz.

 • Akademik başarı kriterlerine uygun olmalı.
 • Yaş kriterlerine de uygun olmalıdır.
 • Uygunluk bakımından da tüm ülkelerin vatandaşları ve mezun veya mevcut öğretim yılının sonuna doğru mezun olacak olan araştırmacılar ve akademisyenler aranmaktadır.
İlginizi Çekebilir:  Elidor & TOG Vakfı Kendi Yolumuzda Burs Başvurusu

Uygun olmayan gruplar ise Türk vatandaşı olan kişiler ve Türk vatandaşlığını kaybetmiş kişiler olarak sıralayabiliriz. Aynı şekilde halihazırda başvuracakları eğitim düzeylerinde Türk üniversiteli üniversite programlarına uygun olan bireyler bu seçenekler uygun değildir.

Ne Kadar Burs Veriyor?

LC Waikiki’de burs başvurusunda bulunan öğrencilerin merak ettiği sorulardan biri de ne kadar burs verdiği konusudur. Buna bağlı olarak başvurunun gerçekleşip gerçekleşmediğini belirtmek gerekir. Aynı şekilde LCW ile burs başvurusunda bulunduğunda verme miktarı genel olarak 440 470 TL arasında değişiklik göstermektedir. Bu fiyata bağlı olarak da sizler burs başvurusunda bulunabilir ve LCW’de genel olarak bir burs talep edebilirsiniz. Aynı şekilde bunu kabul olup olmadığı da sizlerin uygun olup olmadığınızı bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bu miktar aydan aya yatmakta ve sizlerin ihtiyaçlarını gidermektedir.

Başvuru Formu ve İletişim

Sizler internetten aratarak LCW burs başvuru formunu bulabilirsiniz. Aynı şekilde bu başvuru formuna göre de neler dikkate alınması gerektiği kısmına dikkat ederek istenilen bilgileri girerek bu formu doldurmuş olursunuz. Aynı şekilde iletişim bilgilerini de LC Waikiki’den alabilirsiniz. Bu başvuru formu ve iletişim kısmında sizlerin uygun olup olmadığını ve aynı zamanda ne kadar miktar aldığını öğrenebilirsiniz. Başvuru formu uzun onaylandığı müddetçe sizler burs alımını gerçekleştirmiş olursunuz ve genel olarak bir bur sahibi olmuş olursunuz.

LC Waikiki Burs Başvurusu

LC Waikiki Burs Başvurusunda Bulunma

Sizler Eğer bir burs arıyorsanız LC Waikiki burs başvurusu sizler için uygun olan bir başvuru niteliğindedir. Aynı şekilde sizden edildiği uygunluk yetkisine dayanarak bir başvuru seçeneklerinden yararlanarak burs talep edebilirsiniz. Giyim markası olarak ön plana çıkan LC Waikiki’den burs almak sizler için faydalı olacaktır.

Bu yazımızda genel olarak lc waikiki burs başvurusu ve LC Waikiki hakkında genel olarak bilgi sahibi olduk. Burs hakkında da sizlere detaylı bilgiler vererek bilinçlendirdik. Sizde bu yazımız sayesinde LC Waikiki’den burs alıp almayacağınızı belirleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Acun Medya Burs Başvurusu

Son olarak kurum kuruluşlar tarafından yayınlanan güncel burs haberlerine ulaşmak istiyorsanız burs başvurusu kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

“LC Waikiki Burs Başvurusu” hakkında 25 yorum

 1. Merhaba ben Kıbrıs tam burslu diş hekimliği kazandim kardeşimde benimle beraber samsun üniversitesi diş hekimliği kazandi diğer kardeşim ise fen lisesi okuyor Babam 2011 de vefat etti maddi durumumuz çok yetersiz yardımcı olursanız çok sevinirim ben hayatım boyunca hep başarı peşinde koştum bunun ilk örneği de meslek çıkışlı olup diş hekimliği kazanmam bundan sonra da hep böyle olacak.

 2. 2008 yılında babamı kaybettik ben ve kardeşim okuyoruz bn bu yıl mezun oldum ve ilköğretim matematik öğretmenliği kazandım. Hemen okuyup güzel öğrenciler yetiştirmek istiyorum. Ve bursa ihtiyacım var. Yardımcı olursanız çok sevinirim
  Teşekkürler

 3. 5çocugum var kiracıyım 4ögrenci okutuyorum okul masraflarını karşılamak ta zorluk çekiyor um maddi sıkıntı çekiyor uz

 4. maddi durumumuz kötü okuduğum yerde iş imkanları çok kısıtlı olduğu için iş bulamıyorum. herhangi bir yerden burs almıyorum bana yardımcı olur musunuz?

 5. Merhabalar ben Doğu Türkistanlı yabancı uyruklu öğrenciyim ben lcwaikiki burs başvuruda bulunmak istiyorum.

 6. Ben kendim köyde yaşıyorum ve Muş Alparslan üniversitesi iş sağlığı ve güvenliği okuyorum ve bana devlet bursu çıkmadı bana yardımcı olur musunuz

 7. Merhabalar, Şuan Edirne’de birinci sınıf öğrencisiyim ve şuan maddi yetersizlikler yüzünden aksayan bir eğitim durumum var, Babamı 13 sene önce hakkı rahmetine kavuştu, Şuan destek talebinize ihtiyacım var.

 8. Ben de burs alıyorum çocuğum için kaymakamlık vasıtası ile ama bana kaymakamlık 3 ayda bir oda canı isterse öyle 600 TL yatırıyor bazen 4 ay yada 5 ayı buluyor yatırmaları bunun sebebi nedir çünkü ben az önce yazıları okudum üstteki aydan aya yatıyor diyor. Bizim burs da mı bir sıkıntı var yoksa kaymakamlık benim yetim çocuğumun hakkını mi yiyor ?

 9. Selam ben Türkiyede yüksek lisans öğrencisiyim.Azərbaycan vatandaşıyım.Türkiyede eğitimime devam etmek için bursa ihtiyacım var. LC Waikiki Burs başvurusu yapmak istiyorum

 10. Üniversite sınavına hazırlanıyorum sizinde malumunuz kitaplar çok pahalı ayrıyeten yurtta kalıyorum ve yurt masraflarıda çok fazla ve ailemde okuyann tek ben değilim o yüzden bu bursa ihtiyacım var

 11. merhaba ben malatyalı bi ailenin kızıyım ilçede yaşıyoruz ailem burada bense sivasta üneversite okuyorum babam çalışıyor ama diğer kardeşlerimde okuduğu için yetiremiyor bu yüzden sizlerden burs olarak yardım talebinde bulunuyorum lütven yardımcı olurmusunuz

 12. Merhabalar ben Afgnistanli yabanci uyruklu öğrenciyim ben bu burs başvursunda bulunmak istiyorum .
  Teşekkürler.

 13. Ailemizde sadece babam çalışıyor.bende üniversite okuyorum maddi açıdan zorluk çekiyoruz bursa ihtiyacım var teşekkür ederim.

 14. Konya’da lise son sınıf öğrencisiyim burs almıyorum annem babam ayrı annemde kalıyoruz 3 kardeşiz dul ve yetim aylığı ile bize bakmaya çalışıyor annem harçlık bile veremiyor bazen lütfen yardım edin teşekkürler

 15. Ondokuz Mayıs üniversitesi 1. Sınıf öğrencisiyim 2.15 ortalamam maddi gelir asgari ücret 3 kardeşiz

 16. Merabalar İstanbul’da ağız ve diş sağlığı bölümünü okuyorum iş imkanı bulamadığım için sizlerden burs talep etmekteyim yardımcı olursanız çok mutlu olurum iyi günler dilerim

 17. Hiçbir yerden burs almıyorum. Sizin kurumunuzdan burs almak hem öğrencilik hayatıma hem de yaşam şartlarıma çok yardımcı olur.

 18. Ben Aleyna Gürsoy lise mevzunu üniversiteye hazırlanıyorum babam terketi annem dul dört çocuğa bakıyor ve maddi durumumuz kötü sizlerden yardım talep ediyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir