İçeriğe geç

Sinpaş GYO Burs Başvurusu

Sinpaş GYO Burs Başvurusu

Sinpaş GYO burs başvurusu nasıl yapılır, başvuru formu nasıl doldurulur, iletişimi nasıl sağlayabiliriz, ne kadar burs veriliyor, karşılıksız burs başvurusu nasıl yapılır gibi sorulara cevap vermeye çalıştık. Günümüzde dünyayı saran COVID-19 pandemisi nedeniyle eğitime uzaktan eğitim olarak devam edilse de maddi ihtiyaçlar halen devam etmektedir. Bir çok öğrenci eğitim öğretim hayatına maddi yetersizlikten dolayı devam edememektedir. Bir çok öğrenci tarafından Türkiye’nin köklü ve güçlü şirketlerinden olarak bilinen Sinpaş GYO şirketi burs verilip verilmediği ile ilgili aramalar yapmaktadır. Biz de 2021 yılı burs başvuruları için öğrencilere rehber olmak istedik ve elde ettiğimiz tüm bilgileri topladık.

Sinpaş GYO Şirketi Hakkında Kısa Bilgi

Sinpaş GYO inşaat sektöründe 1974 yılında İnşaat Mühendisi Avni ÇELİK tarafından kurulmuş ve kısa zamanda sektörün öncülerinden biri haline gelen şirkettir. 2007 de Borsa İstanbul’a giriş yapan Sinpaş GYO 2 yılı aşkın sürede 5 milyar TL’yi geçmiştir. Sinpaş GYO kurulduğu günden günümüze kadar inşaat sektöründe yurt içi ve yurt dışında bir çok örnek projeler üretmiştir.
Üretmiş olduğu bu projelerde de defalarca ödül kazanmıştır. Resmi sitesinde de belirttiği üzere İstanbul Aqua City, Bosphorus City, Sancaktepe Lagün, Queen Bomonti, Uluslarası Finans Merkezi vb. projeleri bulunmaktadır.

Şirket Sahibi Kimdir?

Şirketin kurucusu ve yönetim kurulu başkanı yukarıda da belirttiğimiz gibi Avni ÇELİK’tir. Avni ÇELİK 1950, Çorum doğumludur. Sinpaş GYO’nun dışında toplam 14 farklı şirketin de sahibidir. Birikim ve tecrübelerini Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık Fakültesinde öğretmenlik yaparak aktarmaktadır.

Sinpaş GYO Burs Başvurusu - Avni Çelik

Ne Kadar Burs Veriyor?

2018 yılına kadar ortalama 500 TL burs verdiğine dair bilgiler bulunmaktadır. Ancak 2018 yılında Sinpaş Holding İnsan Kaynakları Grup Başkanlığınca yapılan bildiride 2018-2019 eğitim-öğretim döneminde burs komitesince alınan karar gereği eğitim bursu verilmeyeceği bildirilmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Tüked Bursu Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sinpaş GYO Burs Başvurusu

Sinpaş GYO şirketinin başarılı öğrencilere karşılıksız şekilde burs verdiği bilinmektedir. Sinpaş GYO burs başvurusu şartı olarak herhangi bir kriter belirtilmemiştir. Başvuru formu doldurmak için ailenizden birinin Sinpaş Holding çalışanı olması gerekmez. Sinpaş Holding resmi internet sitesinde karşılıksız burs başvuru formunu kaldırmış olsalar da buraya tıklayarak kendi durumunuzu detaylı bir şekilde anlatırsanız yardımcı olunacağı kanaatindeyiz.

Daha detaylı bilgi için Sinpaş Plaza Barbaros Bulvarı Yenidoğan Sok. No: 36  Darphane – Beşiktaş, İstanbul / Türkiye adresini ziyaret edebilir yüz yüze görüşebilir, (0212) 310 27 07 numaralı hattan iletişime geçebilir ya da [email protected] e-posta adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Acun Medya Burs Başvurusu yazımız da ilginizi çekebilir.

“Sinpaş GYO Burs Başvurusu” hakkında 3 yorum

  1. Benim madi durumu yok çok kötu durumdayiz işsızım gebeyim eşimde işsız 8 nufusumuz var çok zor durumdayiz lütfen bize madi durumda yardım edin

  2. Iyi geceler sayin yetkili kizim hamburg unv
    Egitimine basladi ancak acil burs konusunda izninizle gorusebilirmiyiz
    Saygilarinla baba

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir