İçeriğe geç

Konuşanlar Başvuru Formu ve Bilet Fiyatları

konusanlar-basvuru-formu

Konuşanlar programı, dijital platformlarda en çok izlenme sayısına ulaşmıştır. Konuşanlar başvuru işlemlerini yapmak isteyenler, online bilet satış sitelerinden biletlerini alabiliyor. Etkinlik için belirtilen kurallara ve yaş sınırına uyanlar aldıkları biletle programı canlı izleyebiliyor.

Konuşanlar Seyirci Başvuru Formu

Bir zamanlar televizyonların sevilen 1 erkek 1 kadın programının senaristi olan Hasan Can Kaya, Talk Show formatında “konuşanlar” programını yapıyor ve sunuyor. Program ilk başlarda YouTube kanalı üzerinden yayınlanırken günümüzde Exxen platformu üzerinden sunulmaya başlamıştır.

Konuşanlar programı bir Talk Show programıdır ve Hasan Can Kaya tarafından tek kişilik gösteri olarak sunuluyor. Exxen platformu üzerinden yayınlanan programın hangi tarihte nerede yapılacağı bilet satın alma işlemleri sırasında izleyicilere gösteriliyor.

Konuşanlar programı, “güldükçe çoğalıyoruz” mottosu ile daha fazla izleyiciye ulaşmaya ve sürekli yeni gösteriler yapmaya çalışıyor.

Konuşanlar Sunucusu Kimdir?

Konuşanlar programının sunucusu Hasan Can Kaya’dır. 16 Aralık 1989 İstanbul Güngören doğumludur. Çocukluk hayatında sürekli şakalar yaparak çevrenin ilgisini çekerken lise yıllarında tiyatro yapmaya başlamıştır.

İlk başlarda çeşitli programlar için senaristlik yapmış ve daha sonra stand up gösterilerine başlamıştır. Yoğun ilgi görmeye başlamış ve haftada 4 gün gösteriler yapmıştır. Konuşanlar isimli gösteri programını Youtube kanalından yayınlarken, Exxen ile anlaşmış ve bu platform üzerinden devam ediyor.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde eğitim almış ve 2018 yılından günümüze etkin olarak stand up gösterileri yapıyor.

Konuşanlar Başvuru Formu ve Bilet Fiyatları

Konuşanlar Başvuru Formu ve Bilet Fiyatları

Konuşanlar Ne Zaman Yayınlanıyor?

Hasan Can Kaya tarafından hazırlanan ve sunulan Konuşanlar gösteri programı Exxen platformuna taşındıktan sonra izleyicilerinin karşısına her Cuma günü çıkıyor. Exxen üyeliği olanlar Cuma günler programı izleyerek keyifli zaman geçirebiliyorlar. Ayrıca aynı kanal sahibi olan tv8 üzerinde yayınlanan Hayalimdeki değişim programını buradan takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Esra Erol'da Başvuru Formu

Konuşanlar Başvuru Şartları

Konuşanlar programı başvuru işlemlerini yapmak isteyenler, başvuru formunu doldurarak programa seyirci olarak katılabiliyorlar. Konuşanlar başvuru formunu doldururken katılımcılar forma kişisel bilgilerini yazmak zorundadır.

Başvuru şartları arasında şunlar yer alıyor;

  • 16 yaşından büyük olmak. 16 yaşından küçük olanlar programa alınmıyor.
  • Programa katılacak olanların Covid-19 tedbir kurallarına uyması gerekiyor.
  • Etkinlik boyunca tüm izleyiciler maske takmak zorundadır.

Başvuru formunu dolduranların işlemleri inceleniyor ve onay verildiğinde bilet satın alma işlemleri yapılabiliyor. Programın çekim yapıldığı yerler hakkında bilet satın alma sırasında gösteriliyor.

Konuşanlar Başvuru Formu Ve İletişim

Konuşanlar bilet işlemleri için başvuru formunu dolduranların kayıtları inceleniyor. Konuşanlar programı için kullanılan herhangi bir telefon numarası mevcut değildir. Programın yapımcısı ve sunucusu olan Hasan Can Kaya sosyal medya hesapları üzerinden izleyicileri ile iletişim kurabiliyor. Başvurular internet üzerinden yapıldığı için isteyenler başvuru şartlarına uyarak istedikleri zaman başvurularını yapabiliyor.

Konuşanlar Bilet Fiyatları

Youtube kanalından Exxen üzerine taşınan Konuşanlar programına izleyici olarak katılmak isteyenler başvuru yaparak bilet satın almaya hak kazanabiliyor. Hasan Can Kaya tarafından sunulan Konuşanlar stand up programı bilet fiyatları, kategori bölümlerine göre farklı olarak sunuluyor. 2021 yılı için belirlenen bilet fiyatları ortalama 130 TL ile 200 TL arasında değişiyor. Seyirci koltuklarının bulunduğu yere göre bu fiyatlar arasında bilet fiyatları belirleniyor.

konusanlar-hasan-can

Konuşanlar başvuru ve bilet

Konuşanlar Programı Nerede Yapılıyor?

Konuşanlar programını canlı izlemek ve izleyici olarak katılmak isteyenler, internet üzerinden bilet satın aldıktan sonra çekim için belirtilen tarihte İstanbul Beyoğlu ilçesindeki Grand Pera Emek sahnesinde hazır oluyorlar. Programın çekildiği yer olarak izleyicilere Grand Pere Emek Sahnesi adres olarak gösteriliyor.

Konuşanlar Program Süresi Ne Kadar?

Kısa sürede binlerce izleyiciye ulaşan Konuşanlar gösteri programı iki bölüm halinde sunuluyor. Programın toplam süresi 3 saattir. Yapılan çekimler Exxen platformu üzerinden Cuma günleri 3 saatlik program olarak sunuluyor. Konuşanlar programı Talk Show çekimleri Ocak 2020 tarihinden günümüze düzenli olarak yapılıyor.

İlginizi Çekebilir:  Üniversite Okumayanların GSS'ye Başvurusu Nasıl Yapılır?

Konuşanlar Nereden İzlenir?

Programı canlı izlemek isteyenler önce başvuru formunu doldurur ve başvuru onayından sonra bilet satın alarak gösteri sahnesinde izlemeye başlar.

Önceden Youtube kanalı üzerinden ücretsiz olarak izlenirken günümüzde, exxen platformunda üyelik hesabı üzerinden izlenebiliyor. Exxen platformuna üye olanlar ilk üyeliklerinde 7 gün ücretsiz izleyebiliyor. Daha sonraki günler için üyelik aidatlarını ödeyerek izlemeye başlayabiliyorlar.

Evinizde rahat rahat izlemek ve keyifli vakit geçirmek için önce exxen üyeliği oluşturmak ve Cuma günleri program saatini takip ederek izleyebilirsiniz.

“Konuşanlar Başvuru Formu ve Bilet Fiyatları” hakkında 2 yorum

  1. engelliyim katılmak istiyorum bilet alabilirim ama ulaşımımı karşılaymam bu konuda destek olabilirmisiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir