İçeriğe geç

El Ver Kampanyası Başvuru

  el-ver-kampanyasi-basvuru-

  El Ver kampanyası başvuru ile ihtiyaç sahipleri ve hayırseverler buluşturulmuş oluyor. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın başlatmış olduğu kampanya ile ihtiyaç sahiplerinin mağduriyetinin giderilmesi amaçlanıyor. Bu sistem sayesinde, site üzerinden su faturasını ödeyememiş kişilerin su faturası ödenebilecek ya da Ankarakart’ları için yükleme yapılarak nakit tardım desteğinde bulunulmuş olacak. Oldukça şeffaf bir şekilde yürütülmek istenen bu kampanyanın sisteminde, yardım rakamlarının internet sitesi üzerinden paylaşılması sağlanıyor. Sizler de El Ver kampanyası başvuru dahilinde bu kampanyanın bir parçası olabilirsiniz. İhtiyaç dahilinde bir kişiyseniz size sunulmuş olan yardımlardan yararlanabilirsiniz.

  El Ver Kampanyası Nedir?

  Bu kampanya Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın Ramazan Bayramı öncesinde ihtiyaç sahibi kişiler için başlatmış olduğu bir kampanyadır. “6 Milyon Tek Yürek Bayram Etsin” adlı kampanya ile ‘Su Ver’, ‘Bilet Ver’ ve ‘El Ver’ diyerek hayırseverlere destek çağrısında bulunan Mansur yavaş birçok farklı konuda yardım yapılabilmesini kampanya içerisine dahil etmiştir. Bu kampanya dahilinde bulunan yardımlar şu şekildedir:

  • Nakit yardım ihtiyacı olan kişiler için nakit yardımı
  • Su faturasını ödeyemeyenler için su faturasının ödenmesi yardımı
  • İhtiyaç sahibi öğrenciler için Ankarakart’larına para yükleme yardımı
  • Ödenemeyen elektrik faturalarının ödenmesi yardımı

  Sizler de bu kampanyalar içerisinden ‘El Ver’ kampanyasına destek olmak istiyorsanız kampanyanın internet sitesini ziyaret etmelisiniz. Bu site üzerinden El Ver kampanyası başvuru formu doldurarak işlemi tamamlayabilirsiniz.

  El Ver Kampanyasına Başvuru Nasıl Yapılır?

  Bu kadar büyük ölçüde yapılan ve ihtiyaç sahipleri üzerinde oldukça etkili olan yardımın detayları merak ediliyor. Bu kampanyadan yararlanmak için öncelikle siteye giriş yapmanız gerekiyor. El ver kampanyası başvuru formu için siteye https://www.ankaratekyurek.com/elver.php linki üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu işlemi süresiz olarak 7/24 gerçekleştirebilmeniz mümkündür. İyilik sepetinde tercih ettiğiniz ürünler doğrultusunda ihtiyaç sahipleri için bir yardım eli uzatmış olacaksınız.

  İlginizi Çekebilir:  Engelli Yakını Aylığı Başvurusu

  El Ver Kampanyası Başvuru Formu

  Bu destek kampanyası Mansur Yavaş’ın başlattığı tarihten beri yoğun ilgi görmektedir. İhtiyaç sahiplerine daha hızlı ve pratik bir şekilde yardım sağlamak isteyen Ankara Belediyesi, bu amaç doğrultusunda bir internet sitesi kurmuştur. Resmi web sitesi üzerinden siz de bu kampanyaya dahil olarak iyiliğin bir parçası olabilirsiniz. Birçok farklı konuda ihtiyaç sahibi olduğundan site üzerinde yapabileceğiniz yardımla kategorileştirilmiştir. Sizler de hangi alanda destek sağlamak istiyorsanız kampanyalar arasından seçim yapabilirsiniz. Bilmeniz gereken önemli detaylar şu şekildedir:

  • Bu kampanya için yardım başvuruları Türkiye’nin her bölgesinden kabul edilmektedir.
  • 81 ilden herhangi birinde yaşayan biri kolay bir şekilde kurulan internet sitesi üzerinden kampanyaya destek olabilir.
  • Kampanyaya katılım için herhangi bir kural ya da gereklilik bulunmamaktadır.
  • Online ödeme aracılığıyla kampanya için nakit destek yardımında bulunabilirsiniz.

  El Ver kampanyası doğrultusunda yapılacak olan yardımlar için belirlediğiniz yardım tutarı kadar nakit göndermeniz istenecektir. Bu nakit tutarı belirledikten sonra kampanya dahilinde size bildirilmiş olan banka IBAN bilgisine havale ya da EFT yollarından birini seçerek yardımda bulunabilirsiniz.

  El ver Kampanyasına Başvuru Şartları Nedir?

  Bu kampanyaya ihtiyaç sahibi olarak başvuru yapabilmeniz için önemli noktalar vardır.

  • Kampanyadan yararlanabilmek için mutlaka ihtiyaç sahibi olduğunuzu belgelemelisiniz.
  • İşten çıkarılma tarihinizi belirtmek önemlidir.
  • Bu kampanyaya her zaman başvuru yapabilme şansınız vardır.
  • Başvuruyu tamamladıktan sonra Ankara Belediyesi tarafından ihtiyaç sahibi olup olmadığınız noktasında verilere ulaşılır.
  • Bu sonuca somut şekillerde varıldığı andan itibaren kampanyaya dahil olarak, size sunulmuş olan yardımlardan faydalanabilirsiniz.

  El Ver Kampanyası için Başvuru Sorgulama

  El Ver kampanyası başvuru yoluyla destek olabileceğiniz bu sisteme giriş oldukça kolaydır. Bu sistem ile ihtiyaç sahibi kişilere kolay bir şekilde ulaşarak onlara dokunabilirsiniz. Onların herhangi bir ihtiyacını karşılamak onlar için yapılabilecek en iyi şey olacaktır. Başvuru yaptıktan sonra sorgulama için kontrollerde bulunabilirsiniz. Bunun için gerekli işlemler de resmi web sitesi üzerinden yapılacaktır. Web sitesine bağlanarak bu başvuru sürecini yakından takip edebilirsiniz. Üstelik bu kampanyaya yurtdışından destek olunması da mümkündür. Aynı şekilde sisteme giriş sağlayarak ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem sonrası tarafınıza bir bilgilendirme mesajı gelecektir. Form kısmında belirtilen telefon numarası Türkiye’de kullanılıyor olmalıdır. Bu şekilde olmadığı takdirde tarafınıza mesaj ulaştırılamaz.

  İlginizi Çekebilir:  Türkiye Aile Destek Programı Başvurusu

  Bu tarz yardım hakkında ki makaleleri incelemek isterseniz https://resmibasvuru.com/yardim-basvurusu/ sayfamızı güncel olarak takip edebilirsiniz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir