İçeriğe geç

Zara Hediye Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Zara Hediye Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Zara bünyesinde tanınmış ve sevilen markalar ile birlikte hizmet veren bir oluşumun parçasıdır. Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Pull&Bear, Oysho, Zara Home ve Uterqüe markalarını bünyesinde bulunduran Inditex Group bünyesinde hizmet veren bir mağazadır. Dünyada 96 ülkede, 7400’den fazla mağazasıyla moda akımlarına öncülük eden bir kuruluştur. Zara, ürünlerini beğenen ve mağazalarından alışveriş yapan müşterileri için hediye kartı hizmeti sunmaktadır.

  Zara Hediye Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Zara hediye kartı için resmi internet sitesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Fiziksel kart ve elektronik kart alma imkanı vardır. İkiside aynı avantajları sağlar.

  • Zara Hediye Kartı Başvurusu
  • Elektronik Zara Hediye Kartı Başvurusu

  Zara Hediye Kartı Başvurusu

  Zara Hediye Kartı başvurusu için izlemeniz gereken adımlar aşağıda verilmiştir. Bu adımları izleyerek kart talebinde bulunabilirsiniz.

  • İlk olarak aşağıdaki bağlantıya tıklayın ve kart satın alma sayfasına ulaşın. Zara Kart alışveriş sepetine atılarak satın alınmaktadır.

  Zara Hediye Kartı almak için buraya tıklayınız.

  • Siteye üye olarak sisteme giriş yapmanız gerekir. Daha önce üyelik oluşturmadıysanız yeni üyelik oluşturun. Oluşturduğunuz şifreniz ile sisteme girin.
  • Üyeliğiniz varsa giriş bilgilerinizi kullanarak sisteme giriş yapın.
  • Bağlantıda verilen sayfaya gelerek işleme devam edin.
  • İstediğiniz rengi seçin. Size kartın rengini seçme imkanı sunulur.
  • Yüklemek istediğiniz bakiye miktarını belirleyin.
  • Sepete Ekle butonuna tıklayın.
  • Sizden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak girin. Bilgileri kontrol edin.
  • Sepette ödemeyi kredi kartınız ile birlikte yapın. Belirlediğiniz limit kadar ücret ödenir.
  • Bu şekilde talep oluşturulmuş olur.

  Zara kartınız belirttiğiniz mağaza yada adrese posta ile gönderilir. Zara Kart Türkiye’de bulunan tüm Zara Mağazalarında ve online mağazasında geçerlidir. Zara.com üzerindende alışveriş yapılabilir.

  Elektronik Zara Hediye Kartı Başvurusu

  Fiziksel kart dışında birde Elektronik Hediye Kartı alma seçeneği vardır. Bunun için ise aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir:  Patent Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Zara Elektronik Hediye Kartı için buraya tıklayınız.

  Zara Elektronik Hediye Kartı e-posta ile gönderilir.

  Zara Hediye Kartı İle Ne Yapılabilir?

  Zara Hediye Kartı alarak kartı sevdiklerinize verebilir ve onlara hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Zara Hediye Kartı verdiğiniz kişiler kartın bakiyesi kadar alışveriş yapabilirler. Zara mağazalarından istediğine giderek kart bakiyesini kullanabilirler.

  Zara Hediye Kartının kullanım süresi 3 yıldır. Kartın gönderildiği tarih başlangıç tarihi olarak baz alınır. Zara Hediye Kartı içinde bulunan bakiye 3 yıl içinde kullanılmalıdır. 3 yıl sonunda kart bakiyesi kullanılamaz.

  Zara Hediye Kartı Nerede Kullanılabilir?

  Zara Hediye Kartını kullanabileceğiniz iki yer vardır.

  • Zara Hediye Kartı Türkiye’de faaliyet gösteren tüm Zara Mağazalarında kullanılabilir. Bulunduğunuz ilde var olan Zara mağazasına giderek hediye kartını kullanabilirsiniz.
  • Mağazalar dışında birde online olarak kullanma imkanı vardır. Zara Hediye Kartını zara.com (online alışveriş mağazası) internet adresinde kullanabilirsiniz. Online mağazaya aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

  Zara online alışveriş mağazası için buraya tıklayınız.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir