İçeriğe geç

Trendyol Go Kurye İş Başvurusu

Trendyol Go Kurye İş Başvurusu

Trendyol Go Kurye iş başvurusu nasıl yapılırTrendyol Go nedir, çalışma şartları nasıldır, maaşları ne kadardır gibi sorulara cevap bulabilirsiniz. Ülkemizde de etkisini göstermiş Covid-19 virüsü ile birlikte dışarı çıkmayıp evde kalmak çok önemli bir hale gelmiştir. Bu sebeple ortaya çıkan online market alışverişi sektörü gitgide gelişmektedir. Türkiye’nin en çok tercih edilen online alışveriş sitelerinden biri olan Trendyol firması da Trendyol Go Kurye ile online market sektörüne giriş yaptı.

Trendyol Go Nedir?

Alışveriş sektöründe çığır açmış Trendyol şirketi şimdi kullanıcıları için yepyeni bir uygulama ile karşınızda. Günümüzde artık adeta elimiz ayağımız olmuş akıllı cihazlar ile online olarak market ve restoran alışverişi yapabilmeyi sağlayan pek çok uygulama var. Bunlardan biri olan Trendyol Go, dışarı çıkmadan bir tık ile market fiyatına alışveriş yapmanızı sağlıyor. Üstelik Trendyol firmasının bu online market ve restoran siparişi uygulaması sizlere ücretsiz ve 30 dakika gibi kısa bir süre ile hızlı teslimat sağlıyor. Trendyol Go kurye iş başvurusu yaptığınızda siz de hem kendinize hem topluma güzel bir hizmet sağlayacaksınız.

Sipariş verilebilecek market ve restoranlar Trendyol Go ile anlaşmalıdır ve uygulamayı kullanan müşteriler bölgelerindeki market ve restoranların listesini görürler. Şu an sadece İstanbul’un belirli bölgelerinde hizmet veren Trendyol Go çok yakında tüm bölgeler için de bu güzel hizmeti sağlayacak. Trendyol Go kurye iş başvurusu yapmadan önce işin şartlarına mutlaka göz atın.

Trendyol go iş başvurusu

Trendyol go kurye başvurusu

Trendyol Go Çalışma Şartları

Trendyol Go kurye iş başvurusu yaparak aslında bir nevi kendi işinizi kuruyorsunuz. Çünkü kendi aracınızı bir sermaye gibi kullanarak, dilediğiniz ve mevcut vaktiniz kadar faaliyet gösterebilirsiniz. Başvuru yaptığınız takdirde kurye olarak çalışacağınız iş, satışı yapılan ürünlerin gerekli adreslerden teslim alınarak müşteriye ulaştırmayı içeriyor.

İlginizi Çekebilir:  Bolu Gökçesu Belediyesi Memur Başvurusu

Kurye olarak gösterdiğiniz faaliyet saatleri tamamen uygun olduğunuz saat ve günlere bağlıdır. Kendi aracınız ile kendi belirlediğiniz bölgelerde yine kendinizin belirlediği günler ve saatlerde hizmet etmeniz bekleniyor. Yani, Trendyol Go ekibine başvuru yapacak olursanız bunu ek bir iş olarak da düşünülebilirsiniz. Kazancınızı kendinizin belirleyeceği bu iş gerçekten de düşünülmeye değer. Trendyol Go kurye iş başvurusu için gerekli adımlar aşağıda anlatılacaktır.

Trendyol Go Maaşı Ne Kadar?

Trendyol Go ile kazancını kendiniz belirlersiniz. Kurye olmak için Trendyol Go ekibine başvuruda bulunduğunuzda size sağlanan fırsatlar arasında çalıştığınız zamanı ve miktarını belirlemek de var. Siz ne kadar çok çalışırsanız o kadar ödeme alacaksınız demektir. Ayrıca ödemelerinizde geleneksel olan aylık yöntem kullanılmaz. Ay sonunu beklemeye gerek kalmadan haftalık olarak ödemenizi alırsınız.

Yeni bir işletme olduğundan kesin bilgi verilemese de ortalama olarak saatine 25 TL – 35 TL kazanabildiğiniz Trendyol Go kuryeliği için kesin ücretleri iş görüşmesinde net olarak öğrenebilirsiniz. Bu hesapla yola çıkıldığında, haftalık olarak 70 saatlik en yüksek çalışma saati sayesinde aylık ortalama 10.000 TL civarında bir kazanç elde etmenin Trendyol Go kuryeliği ile mümkün olacağı söylenebilir. Bu kazançlara sahip olabilmek için Trendyol Go kurye iş başvurusu yapılmalıdır.

Trendyol Go Kurye İş Başvurusu

Trendyol go nedir

İş Başvurusu Nasıl Yapılır

Trendyol Go ailesinde faaliyet göstermek için buraya tıklayarak siteye girip kurye başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Faaliyet göstermek istediğiniz aracı seçerek başvuru formuna ulaşabilirsiniz. Bu araç bir motosiklet veya ticari bir araç olabilir. Başvuru iki aşamalı olarak düşünülebilir.

Trendyol Go kurye iş başvurusu için ilk aşama olarak kişisel bilgiler talep edilir ki geri dönüş yapılabilmesi için iletişim bilgileri eksiksiz doldurulmalıdır. Eğer halihazırda bir şirket sahibi iseniz vergi numarası gibi bilgiler de sağlanmalıdır. Eğer bir şirket sahipliği yoksa TC kimlik numarası başvuru için yeterli olacaktır. Sonrasında, kuryelik yapılabilecek şehir ve ilçe tercihlerinin de yapılması çok önemlidir. Araç sahibi iseniz aracım var seçeneğini işaretlemek unutulmamalıdır. Son olarak da eğer daha öncesinde bir kuryelik deneyiminiz veya her hangi bir referansınız varsa bunları da belirtmeniz faydalı olacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Kırıkkale Yahşihan Belediyesi Memurluk Başvurusu

Forum doldurulduktan sonra karşınıza çıkan “devam” butonu ile ikinci aşamaya geçersiniz. Bu aşamada Trendyol Go’nun kuryelerine işe başlamadan önce özel olarak hazırladığı eğitim takvimi bulunmaktadır. Eğitimi alabilmek için uygun olunan saatler doğru olarak belirlenmelidir çünkü başvurunuzun olumlu olması durumunda faaliyete başlamadan önce bu eğitimi almanız şarttır. Tüm bu aşamalar tamamlandıktan sonra Trendyol ekibi başvuran ile iletişime geçecektir.

Son olarak yine başka bir kuryelik başvurusu yapabileceğini Getir kurye iş başvurusu konumuzu da inceleyebilirsiniz.

“Trendyol Go Kurye İş Başvurusu” hakkında 10 yorum

  1. mrb kendı ozel aracım var . aracımla sırketınızde dagıtım işi yapmak ıcın basvurdum donersenız sevınırım ıst eyupte ıkamet etmekteyım 05072491607

  2. Merhaba Kendi özel aracım var sirketinizde dağıtım işi yapmak istiyorum dönerseniz sevinirim 0542 5098374

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir