İçeriğe geç

The One Card Başvurusu Nasıl Yapılır?

  beymen

  Beymen müşterileri için özel olarak hizmete sunulan The One Card ile Beymen mağazalarında büyük avantajlar kazanabilirsiniz. Beymen müşterileri The One Card ile indirimlerden faydalanabilir, puan biriktirebilir. Beymen’den alışveriş yaparken biriken puanları kullanabilirsiniz. Beymen The One Card ile The One programına dahil olursunuz. The One programı ile kazanılan haklar kişiye özeldir. Aynı haklar tüm müşterilere verilir diye bir kural yoktur. Bu haklar verilen müşteri tarafından yalnızca belirtilen tarihler arasında kullanılabilir. Bir başkasına devredilemez, nakite çevrilemez, kullanılmayan puanlar için kısmen ya da tamamen nakit ödeme yapılamaz.

  The One Card Başvurusu Nasıl Yapılır?

  The One Card Beymen müşterilerine sunulan bir program kapsamında yapılacak alışveriş tutarı, kişisel bilgilerinizi kaydı, bu bilgilerin kullanımı, paylaşımını içeren bir onay vermeniz doğrultusunda başlar. Bu onay sonrası The One Card programına üye olursunuz. Program kapsamında size özel sunulan indirimlerden faydalanırsınız. Bu indirimler yaptığınız alışverişler doğrultusunda size özel olarak sunulur. Her müşteriye farklı kampanyalar ve indirimler yapılabilir.

  The One Card alarak bu imkanlardan faydalanmak ve puan biriktirmek isteyen müşteriler Beymen mağazalarından bilgi ve destek alabilirler. Mağazalara kart taleplerinizi iletebilirler. Beymen mağazasına gitmeden bu konu hakkında bilgi almak isteyebilirsiniz. Bunun için Beymen müşteri iletişim hattını arayarak bu konuda bilgi alabilirsiniz.

  Beymen Müşteri İletişim Hattı numarası :  444 4 700

  The One Card başvurusunu yaptıktan sonra kartta puan biriktirebilir ve bu puanları kullanabilirsiniz.

  The One Card Nerelerde Kullanılır?

  The One Card puan biriktirmek ve özel indirimlerden faydalanmak için kullanılır. Beymen mağazasında kayıtlı olduğunuz için kartınız yanınızda olmasa bile alışveriş sonrası puanlarınız karta yüklenir. Bu puanlar Beymen mağazalarında alışveriş sırasında ödeme amaçlı kullanılabilir.  Size en yakın Beymen mağazasına giderek alışveriş yapabilirsiniz. Ürünleri seçtikten sonra ödeme aşamasında puanlarınız ile ödeme yapmak istediğinizi söylemeniz yeterlidir.

  İlginizi Çekebilir:  Jandarma ve Sahil Güvenlik Komutanlığı Sözleşmeli Subay Başvurusu

  Beymen mağazalarının nerede olduğunu görmek için tıklayınız.

  Bunun dışında Beymen’in online alışveriş mağazasından da alışveriş yapabilirsiniz. Beymen online mağazasına aşağıdaki bağlantıyı kullanarak ulaşabilirsiniz. Online mağazadan yapılan alışverişlerde de puan kazanabilir ve kullanabilirsiniz.

  Beymen online alışveriş mağazası için buraya tıklayınız.

  The One Card ile alışveriş yapabileceğiniz gibi kartınızla ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra kartınızdaki puan bakiyesini takip edebilirsiniz.

  The One Card Nasıl Kullanılır?

  Beymen mağazalarından yada online mağazadan alışveriş yaparak kartınızı kullanmanız mümkündür. Mağazadan seçtiğiniz ürünleri ödemek için The One Card içinde biriken puanları kullanabilirsiniz. Puanları çektikten sonra kredi kartınız ile kalan tutarı ödeyebilirsiniz. Online alışverişte de aynı sistem işler. Yaptığınız alışveriş sonrası kazanılan yeni puanlar hemen kartınıza yüklenir. Mağazalarda ödeme aşamasında kart kullanımında kasa görevlileri size yardım eder. Aldığınız ürünleri öderken The One Card içinde biriken puanları kullanmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. Kazandığınız indirimleri ve puanları ödeme esnasında kullanabilirsiniz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir