İçeriğe geç

Sevcan’la Lezzet Yolunda Başvuru Formu

  Sevcan'la Lezzet Yolunda Başvuru

  Türk halk müziğinin sevilen seslerinden biri olan Sevcan Orhan’ın sunumunu yaptığı Sevcan’la Lezzet Yolunda programı herkesin severek takip ettiği bir programdır. Sevcan Orhan’ın başarılı sunumu, programın tecrübeli teknik ekibi ile birleşince Show TV’de güzel bir program ortaya çıkıyor. Gittiği her şehrin bulunmaz tatlarını ekranlara taşıyan program zaman zaman Sevcan Orhan’ın güzel yorumuyla neşeli anlara sahne oluyor.

  Program Hakkında Kısa Bilgi

  Show TV’nin başarılı programı Sevcan’la Lezzet Yolunda programı kısa sürede tüm beğenileri toplamayı başardı. Programda her hafta Türkiye’nin farklı bir şehrine misafir olan Sevcan Orhan ve ekibi gittiği şehrin kendine özel tatlarını ekranlara taşıyor. Gittiği şehrin en güzel yerlerinden birine şehrin en güzel yemeklerinin olduğu güzel bir yemek masası veya yer sofrası hazırlanıyor.

  Yemeklere başlamadan önce yemeler hakkında kapsamlı bir bilgi veriliyor. Yemeğin tarifi, hazırlanışı, sunum seçenekleri ve yapılışı gibi bilgiler en ince ayrıntılarına kadar izleyicileriyle paylaşılıyor. İzleyici bu sayede o şehrin mutfağı hakkında geniş bir bilgiye sahip olma fırsatı yakalıyor.

  Program yemek tarifi ve şehrin bulunmaz lezzetlerinin yanında şehrin tarihi ve doğal güzellikleri hakkında da bilgi ve tanıtım yapıyor. Son bölümünde ülkemizin güzel şehirlerinden biri olan Kayseri’ye konuk olan Sevcan Orhan ve ekibi Uludağ gibi doğal güzelliklerin yanında kayseri tarihini yansıtan eserleri de izleyicileriyle paylaştı.

  Başarılı program mantı gibi birçok kendine özgü lezzeti de başarılı bir şekilde ekranlara taşıdı. Her bölümünde garklı bir şehre gitmeyi amaçlayan program gittiği şehrin tanıtımını da güzel bir şekilde yapıyor.

  Sunucusu Kimdir

  1982 yılında İstanbul’da doğan Ünlü Türk halk müziği sanatçısı olan Sevcan Orhan aslen Erzincanlıdır. Küçük yaşlarda bağlama ve nota eğitimi alarak sanat olan merakını daha küçük yaşlarda ortaya koymuştur.

  İlginizi Çekebilir:  TV360 Ben Bilirim Yarışması Başvuru Formu

  Lise yıllarında bir gazete tarafından düzenlenen Türk halk müziği yarışmasında Türkiye 3. olan Sevcan Orhan kendinden bu yarışmadan sonra söz ettirmeye başladı. Lise eğitimini tamamlayarak İstanbul Teknik Üniversitesi Türk müziği konservatuarı ses eğitimi bölümünü başarı ile bitiren sanatçı 2000 yılında nenni bebek isimli ilk albümünü çıkardı.

  İstanbul Teknik Üniversitesi Müzik konservatuarı bölümünde bazı derslerde eğitim de veren usta sanatçı dinleyicilerine ninni bebek, bir türküydü yaşamak, adı aşk, zemheriden ötesi bahar ve düşten gerçeğe isimli toplamda 5 adet albüm sunmuştur. Türk halk müziğine çok sayıda eser kazandıran sanatçı birçok sanatçıya da müziği ve yorumu ile ilham kaynağı olmuştur. Daha önce Ali Şan ile sabah programı sunan usta sanatçı 2006 yılında evlendikten sonra çeşitli programlara konuk olarak da katılım yapan sanatçı son olarak Sevcan’la Lezzet Yolunda programını sunuyor.

  Sunucumuz Sevcan Orhan’a ait Istagram hesabına buraya tıklayarak ulaşabilir ve sunucumuzun günlük yaşantısına ait paylaşımlarına ulaşabilirsiniz.

  Sevcan'la Lezzet Yolunda Başvuru

  Ne Zaman Yayınlanıyor

  Show TV’nin başarılı programlarından biri olan Sevcan’la Lezzet Yolunda programı hafta içi her gün saat 13’de izleyicileri ile buluşuyor. Profesyonel ekibi ve Sevcan Orhan’ın başarılı sunumu sayesinde başarılı programlar arasında yer almayı başarmıştır.

  Ödülü Nedir

  Sevcan’la Lezzet Yolunda programı gittiği her şehirde şehrin en güzel tatlarının ve gezilecek güzel yerlerinin tanıtımının yanında kültürü hakkında da geniş bilgi veriyor. Programlarına gittiği şehrin kültürüne ve adetlerine oldukça geniş yer veriyor. Sevcan Orhan yaşantısıyla da Türk kültürüne uygun bir izlenim veriyor.

  Başvuru Şartları

  Değişik tatlar denemek isteyen bayanların severek takip ettiği program her bölümünde farklı bir lezzeti izleyicileri ile paylaşarak beğeni toplamayı başardı. Hatay, Kahramanmaraş ve Kayseri gibi şehirlere giden programı Türkiye’de gidilecek çok sayıda şehir bekliyor. Özellikle bölgesel tatlar bu şekilde Türkiye’nin her bölgesine yayılma fırsatı yakalıyor. Bu program sayesinde bölgesel tatlar ülkeye yayılarak herkesin mutfağına girebiliyor.

  İlginizi Çekebilir:  TRT Soru Küpü Başvuru Formu

  Sevcan'la Lezzet Yolunda Başvuru

  Başvuru Formu ve İletişim

  Programlarında ülkemizin muhteşem coğrafyası, tarihi ve bulunmaz lezzetlerini ön plana çıkarmayı amaçlayan Sevcan Orhan gittikleri her yerin doğal güzellikleri ve tarihi yapısının yanında barındırdığı lezzetleri de ekranlara taşımaktan çekinmiyor.

  Show TV’nin başarılı programı Sevcan’la Lezzet Yolunda programını şehrinizde ağırlamak istiyorsanız program yapımcısı Joker Yapıma ait  0212 243 07 10 – 11- 12 telefon numaralarından ve [email protected] e-posta adresinden ya da Hüseyinağa Mah, İstiklal Caddesi Halep Pasajı, No:62, Kat: 6 Daire 66 34435 Beyoğlu/İstanbul adresine bizzat giderek iletişime geçebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

  Son olarak sitemizde yüzlerce farklı başvuru bilgileri bulunmaktadır. Eğer tv programlarına başvuruda bulunmak istiyorsanız tv yarışmaları başvuru kategorimizi ziyaret edebilir ve kendinize uygun bir yarışmaya başvuru yapabilirsiniz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir