İçeriğe geç

Müge Anlı Tekerlekli Sandalye Başvurusu

  Müge Anlı Tekerlekli Sandalye Başvurusu - 1

  Müge Anlı, sunduğu tv programında bir çok insana yardım eli uzatmaktadır. Müge Anlı ile Tatlı Sert isimli programı uzun zamandır sunan sunucu, burada kayıp insanların bulunmasını sağlarken, kimin yaptığı belli olmayan cinayetlerin aydınlatılması için çabalamaktadır. Programa katılan bir çok olay ve kişi çözülmektedir. Böylece faili meçhul suçları işleyenler cezasız kalmamaktadır. Bunların dışında aş arabaları ve akülü sandalye bağışları yapılmaktadır. İzleyicilerden ve hayırseverlerden gelen yardımlar ile muhtaç ve engelli vatandaşların ihtiyaçları giderilmektedir.

  Yardımsever vatandaşların yaptığı yardımlarla alınan tekerlekli sandalyeler ihtiyacı olan kişilere veriliyor. İsteyenler doğrudan tekerlekli sandalyeleri alarak Müge Anlı’nın ekibine gönderebiliyor. Böylece engelli insanların hayatları bir nebze olsun kolaylaşıyor. Yardımlaşmanın en güzel örneklerinden olan bu oluşum yıllardır devam ediyor. Müge Anlıdan tekerlekli sandalye isteyen bütün engelli vatandaşlara imkanlar dahilinde yardım ediliyor.

  Akülü tekerlekli sandalye ihtiyacı olan engelli vatandaşlar başvuru yaparak Müge Anlı’dan yardım talep edebiliyorlar. Müge Anlı tekerlekli sandalye başvurusu nereye nasıl yapılıyor sorusunun cevabını makalemizin devamından bulabilirsiniz.

  Müge Anlı Tekerlekli Sandalye Başvurusu Nasıl Yapılıyor?

  Müge Anlı akülü sandalye başvurusu için Müge Anlı ile Tatlı Sert programının iletişim bilgileri ile başvuru oluşturulabilir. Aşağıda Müge Anlı ile Tatlı Sert programı akülü tekerlekli sandalye başvuru için gerekli iletişim bilgileri mevcuttur. Bu iletişim bilgilerini kullanarak tekerlekli sandalye ihtiyacı olan yakınlarınız, tanıdıklarınız yada kendiniz için başvuru yapabilirsiniz. Türkiye’nin her bir yanından ihtiyaç sahiplerine istedikleri tekerlekli sandalyeler ulaştırılıyor. İmkanlar dahilinde tekerlekli sandalyesi olmayan engelli vatandaşlara tekerlekli sandalyeleri ulaştırılıyor. Program tekerlekli sandalyeleri yardımseverlerin bağışları ile karşılamaktadır. Tekerlekli sandalye bağışı için de bu yöntemleri kullanabilirsiniz.

  Müge Anlı ile Tatlı Sert programında verilen tekerlekli sandalye yardımı talebi için iki yöntem kullanabilirsiniz. Bu yöntemleri şöyle sıralayabiliriz:

  • İhbar hattını yada diğer numaraları arayarak Müge Anlı Tekerlekli Sandalye Başvurusu
  • E-posta Göndererek Müge Anlı Tekerlekli Sandalye Başvurusu
  İlginizi Çekebilir:  Koçtaş Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

  İhbar hattını yada diğer numaraları arayarak Müge Anlı Tekerlekli Sandalye Başvurusu

  Tekerlekli sandalye talebi ve tekerlekli sandalye bağışı için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Telefon ile arayarak yada e-posta atarak Müge Anlı Tekerlekli Sandalye başvurusu yapabilirsiniz.  7/24 arayabileceğiniz ihbar hattı numarasını yada telefon numaralarını arayarak tekerlekli sandalyeye ihtiyacınız olduğunu söyleyebilir ve kendiniz yada yakınınız için tekerlekli sandalye talep edebilirsiniz. Sizden bilgiler alınarak yapılan inceleme sonrası var olan tekerlekli sandalye bağışlarından birisi kullanmanız için size verilir.

  Müge Anlı 7/24 ihbar hattı : 0530 151 31 51

  Müge Anlı tekerlekli sandalye talebi için telefon numarası : 0212 354 44 25 – 0212 639 50 17

  E-posta Göndererek Müge Anlı Tekerlekli Sandalye Başvurusu

  E-posta göndererek tekerlekli sandalye isteğinizi iletebilirsiniz. Yardım ekibi sizinle iletişime geçerek ihtiyacınız olan tekerlekli sandalye için ellerinden geleni yapacaktır. Müge Anlı programına gelen tekerlekli sandalye bağışlarından imkanlar dahilinde ihtiyacınız olan tekerlekli sandalyenin elinize ulaşması için çalışılır.

  E-posta : [email protected]

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir