İçeriğe geç

Koçtaş Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

  koctaş

  Koçtaş, Koç Grubu’na bağlı bir şirkettir. Koçtaş yapı malzemeleri satışı yapan bir firmadır. Başlangıçta ağırlıkla yapı malzemeleri toptancılığı yapan şirket, hem tali bayiilere, hem de büyük inşaat projelerine hizmet sunmuştur. 1996’da, perakendeciliğe başlama kararı alarak, ilk ev geliştirme mağazasını açmıştır. Bu mağaza İzmir Bornova’da açılmıştır.  Daha sonra ülke genelinde yayılmaya başlamıştır. Koçtaş mağalarından alışveriş yapan müşterileri için avantajlar sunan bir kartı hizmete koymuştur. Bu kart Koçtaş Kart olarak adlandırılmıştır. Koçtaş Kart sahiplerine indirimler ve avantajlar sağlamaktadır. Bu kart ile özel indirimler ve ayrıcalıklar müşterilere sunulur. Yapılan harcamalardan puanlar kazanılarak daha fazla avantaj sağlanır. Koçtaş Kart sahibi olan müşteriler kampanyalardan öncelikli olarak haberdar edilir. Markaların özel fırsatlarını kaçırmaz.  Bakiye yüklenen bir kart değildir. Ancak yapılan alışverişlerden dolayı hediye puanlar kazanılır ve bu puanlar kartınızda birikir.

  Koçtaş Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Koçtaş Kart sembolik olarak kart olarak adlandırılır. Taşımak zorunda olduğunuz bir kart değildir. Koçtaş karta kayıt olaraka yanınızda taşımadan sadece cep telefonu numaranız ile tüm kolaylıklardan faydalanabilirsiniz. Bunun için kullanabileceğiniz iki yöntem vardır.

  • İnternet Sitesi Üzerinden Koçtaş Kart Başvurusu
  • SMS ile Koçtaş Kart Başvurusu

  İnternet Sitesi Üzerinden Koçtaş Kart Başvurusu

  İnternet sitesi üzerinden başvurmak isteyen bireylerin nasıl başvuru yapacağını aşağıdaki adımları okuyarak görebilirsiniz.

  Öncelikle koctas.com.tr internet sitesine üye olmanız gerekir. Eğer üye değilseniz nasıl üye olabileceğinizi anlatalım. Daha sonra üyeliğinizle giriş yaparak nasıl Koçtaş Kart başvurusu yapılacağını anlatalım.

  • koctas.com.tr üyeliği için aşağıdaki bağlantıyı kullanarak yeni bir üyelik oluşturmalısınız. Bunun için aşağıdaki bağlantıyı kullanmalısınız.

  Koçtaş kart başvurusu için üye ol

  • Karşınıza gelen başvuru formunu eksiksiz ve doğru bilgiler ile doldurun ve onaylayın.
  • Üyeliğinizi tamamladıktan sonra ise aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak kart başvuru sayfasına ulaşın.
  İlginizi Çekebilir:  BAİBU Kart Başvuru İşlemi Nasıl Yapılır?

  Koçtaş Kartım başvurusu için buraya tıklayınız.

  • Üye olurken almış olduğunuz üyelik bilgileri ile sisteme giriş yapın.
  • Sisteme giriş yaptıktan sonra karşınıza başvuru formu gelir. Bu formu eksiksiz bir şekilde doldurun.

  Bu şekilde Koçtaş Kart başvurunuzu oluşturmuş olursunuz.

  SMS ile Koçtaş Kart Başvurusu

  Sms ile başvurmak isteyenler ise aşağıdaki mesaj formatını kullanmalıdır.

  Koçtaş boşluk cep telefonu numaranız yazın 7276’ya gönderin

  Telefonunuza mesajlar gelir, bu mesajları takip ederek başvurunuzu tamamlayın.

  Koçtaş Kart Aktifleştirme Nasıl Yapılır?

  Var olan Koçtaş Kartınızı aşağıdaki bağlantıyı kullanarak aktifleştirebilirsiniz. Daha sonra kartınızı koctas.com.tr’de kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Koçtaş Kartım aktifleştirme sayfası için buraya tıklayınız.

  Koçtaş Kart’a Özel İndirim ve Kampanyalar Var mı?

  Koçtaş mağazalarında bulunan tüm reyonlarda mevcut olan indirimlerden sadece Koçtaş Kartlı müşteriler faydalanabilir. Eğer Koçtaş kart almak için kayıt olurken ya da sonrasında iletişim izni verirseniz, tüm bu kampanya ve fırsatlardan ilk haberdar olan kart sahiplerinden biride siz olursunuz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir