İçeriğe geç

Kısmetse Olur Aşkın Gücü Başvurusu

  Kismetse-Olur-Askin-Gucu-Basvurusu-Basvuru-Formu.jpg

  Kısmetse Olur Aşkın Gücü vatandaşlar tarafından sevilen ve izlenen bir programdır. Youtube platformunda yayınlanan yarışma takip edilen ve yeni bölümleri merakla beklenen bir yarışma programıdır. Bu yarışmaya katılmak isteyen bireyler başvuru için neler yapabilir, hangi şartlara sahip olmalılardır hepsini makalemizde bulabilir ve okuyabilirler. Yıllar önce tv programı olarak yayınlanan kısmetse olur programı artık youtube kanalında sevenleri ile buluşmaktadır. Kısmetse olur programının yeni versiyonu Kısmetse Olur Aşkın Gücü olarak yayına girmiştir. İzlemek isteyenler bu program için internete bağlanan cihazlardan youtube platformuna girerek takip edebilirler. Programa @kismetseoluraskingucu adresinden ulaşabilirler. Her gün saat 18:30’da bu kanaldan yayın yapılmaktadır.

  Kısmetse Olur Aşkın Gücü Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Kısmetse Olur Aşkın Gücü programı özellikle gençler tarafından sevilmiştir. Çok farklı bir izleyici kitlesi vardır. Gündemde kalmayı başaran program hergon yayınlanarak sevenleri ile buluşmaktadır. İnternete bağlanan tüm cihazlardan izlenebilmektedir. Kısmetse Olur Aşkın Gücü programına katılmak isteyen bireyler online olarak başvuru oluşturabilirler. İnternet sitesi üzerinden başvuru alınmaktadır. Başvuru formunda programa katılmak isteyen kişilerin çeşitli alanlarda bilgileri ve bazı sorular sorularak hayata bakış açıları alınmaktadır. Özellikle evlilik konusunda. Programın formatında bir ilişkiye başlamak ve evlilik olduğu için bu soru önemlidir. Başvuru formunda istenen bilgiler başlıklar halinde aşağıda listelenmiştir.

  • Temel bilgileriniz (ad soyad vb.)
  • İkamet bilgileriniz (adres, şehir vb.)
  • İletişim bilgileriniz (gsm, e-posta vb.)
  • Fiziksel bilgileriniz (Cinsiyet, doğum tarihi, boy, saç rengi, göz rengi, kilo bilgileriniz)
  • Eğitim bilgileriniz
  • Medeni durum bilginiz
  • Evliliğe bakış açınız
  • Boşanmış olanlar için neden boşandıklarının bilgisi
  • Çocuğu olanlar için çocuklar ile ilgili bilgiler
  • Kişisel bazı sorular
  • Sizi net olarak yansıtan güncel fotoğraflar (Bu fotoğrafların yanıltıcı olmaması gerekiyor.)
  İlginizi Çekebilir:  Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Yarışması Başvuru Formu

  Kısmetse Olur Aşkın Gücü programına başvurmak isteyen bireyler aşağıdaki bağlantıya tıklayarak başvuru formuna ulaşabilirler.

  Kısmetse Olur: Aşkın Gücü Başvuru Formunu doldurmak için tıklayınız.

  Kısmetse Olur Yarışmasının Formatı Nasıldır?

  Yarışmada 9 kadın ve 9 erkek bulunmaktadır. Amaç kadın ve erkeklerden bir çiftin evlenmesidir. Bu süreçte yarışmacılar birbirlerini tanımaya çalışmaktadır. Yarışmacıları hoşlandıkları kişileri tanımaya çalışmaktadır. İki birey birbiriden hoşlanırsa ilişkilerini başlatabilirler. Yarışmanın sonunda evlenme kararı alan çift kazanmış olur. Hem hayatının aşkını bulma imkanı sunulmaktadır. Hem de evlenen yarışmacılar ödül kazanmaktadır. Şansını deneyerek hayatının kararını burada almak isteyen herkes başvuru oluşturabilir. Ancak evin içine girildiğinde anlatıldığı kadar kolay bir ortamla karşılaşılmayacağını belirtmek isteriz. Yayında olan yarışmanın videolarını izleyerek ne dediğimizi daha net anlayabilirsiniz. Kendine güvenen her birey başvuru oluşturarak şansını deneyebilir. Evlenmek isteyenler için farklı bir platformdur.

  Kısmetse Olur yarışmasını izlemek isteyenler youtube internet sitesine girerek burada aratabilir. @kismetseoluraskingucu adresinden ulaşabilirler. Ulaşabileceğiniz bağlantı aşağıda sizin için verilmiştir.

  Kısmetse Olur youtube kanalına ulaşmak için buraya tıklayınız.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir