İçeriğe geç

Hepsijet Kurye İş Başvurusu

HepsiJET Kurye İş Başvurusu

HepsiJet, ”HepsiJet ile Dağıtım Yapın, Birlikte Büyüyelim” sloganı ile Hepsijet Kurye İş Başvurusu yapan kişilere iş imkanı sunmaktadır. Kendisini taşıma konusunda çözüm ortaklarının memnuniyetinin yukarılara taşıyan marka olarak tanımlamaktadır. Bireylere kendi bünyesinde kurye olma şansını tanıyarak iş fırsatı sunarken hepsiJet ailesine katılma şansı da tanınmaktadır.

Taşımacılık sektöründe faaliyet veren firma hepsijet kurye iş başvurusu adı altında hem iş hem de yüksek miktarlarda gelir elde etme imkanı tanımaktadır. HepsiJet vaat ettiği getirilerinin yanında bir anlamda kişilere kendi çatısı altında kendi işlerini kurmayı da olanaklı hale getirmektedir. Teslimatta kaliteli hizmeti amaçlarken müşteri odaklı bir prensip benimseyen firma çalışanları ile birlikte sektörde sürekli büyümeyi hedeflemektedir.

HepsiJet Nedir?

HepsiJet 2016 yılında kurulan ve taşımacılık sektöründe faaliyet veren bir firmadır. E-ticaret taşımacılığı ve teslimat sistem anlayışını üst düzeylere çıkarmayı hedefleyen bir şirkettir. Gelinen noktada hepsiJet firmasının 35 ilde hizmet sağladığı görülmektedir. Firmanın 2000’e yakın taşımacısı bulunurken hepsijet kurye iş başvurusu çatısında taşımacı birimlerini genişletmeye yönelik çalışmaktadır. Taşımacılık faaliyetlerini 50’yi aşkın filo aracı ve 250’den fazla ofis çalışanları ile sürdürmektedir.

HepsiJet firması e-ticaret sektörünün taşımacılık süreçlerini güven çerçevesinde üstlenirken 11 markanın çözüm ortağı olarak yer almaktadır. Firma hepsijet kurye iş başvurusu yapacak olan bireylere yepyeni bir iş kapısı sağlarken mevcuttaki personellerine değer vererek büyümektedir. Firmanın teknoloji ekibi profesyonel anlamda hizmet vermektedir. Teknolojik altyapıya verilen önem ile birlikte Ar-Ge çalışmaları da ön planda tutulmaktadır.

Taşımacılık alanında önde gelen hepsiJet aynı zamanda e-ticaret şirketlerinin bünyelerinde büyümeye gitmelerine de destek sağlamaktadır. Çözüm ortaklığı sağladığı firmalar ile birlikte tüm büyük illeri kapsayacak bir biçimde hizmet sunmayı planlamaktadır. Firma kendi dünyası içerisinde iş alanlarını kişilere başvuru imkanı sağlayarak genişletme amacı taşımaktadır. HepsiJet kurye iş başvurusu ilanları da kişilerin kendi araçlarıyla çalışmalarına yöneliktir. Kendi arabalarına sahip olan bireyler kargo teslimatı sağlayarak hepsiJet bünyesinde kazanç sağlayabilme fırsatlarını yakalamaktadırlar.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Adalar Belediyesi Memur Başvurusu 24.11.2023

HepsiJET Kurye İş Başvurusu

Çalışma Şartları

HepsiJet firması ile çalışma amacı taşıyan kişiler öncelikle kendi araçlarına sahip olma niteliğini taşımalıdır. Kişiler araçları ile dağıtım yaparak çalışma imkanından hepsiJet kurye iş başvurusu ilanı ile elde edebilmektedirler. Çalışma akışı genel olarak işbirliği içerisinde olunan e-ticaret şirketleri ile sağlanmaktadır. Çözüm ortaklığının da üstlenildiği bu siteler üzerinden sipariş verilen adreslere kargoların teslim edilme süreçlerini de kapsamaktadır.

Kurye iş başvurusunda bulunacak olan kişilerden firma herhangi bir sermaye talep etmemektedir. Bu yönüyle çekici olan iş, performansa yönelik yüksek kazançların sağlanmasını da beraberinde getirmektedir.

Maaşı Ne Kadar?

HepsiJet taşımacılık firmasında kurye olarak çalışacak olan bireylerin maaşları farklılık göstermektedir. Firma kurye olarak işe alınacak olan bireylerin gösterdikleri iş faaliyetlerine göre ücretlerini planlamaktadır. Bu açıdan bakıldığında çalışanların yanında bir tutum sergilediği görülmektedir. HepsiJet kurye iş başvurusu yapacak kişiler dağıtımda bulundukları kadar para kazanmaktadırlar. Yüksek iş gücü gösteren kişiler bir ay içerisinde 5 ile 10 bin TL’ye kadar kazanç sağlayabilmektedir.

HepsiJET Kurye İş Başvurusu

İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

HepsiJet firmasında e-ticaret taşımacılığı çatısında kendi aracı ile çalışma sürecinin bir parçası olmak isteyen bireyler iş başvurusunda bulunmalıdırlar. İş başvurusu hepsiJet firmasının kendi resmi sitesi olan ”hepsijet.com” adresi üzerinden sağlanmaktadır. HepsiJet kurye iş başvurusu resmi sitenin en alt kısmından yapılabilmektedir. Taşımacı olmak için tıklayın yazan kısım tek tık ile bu şirketin ailesi olmaya davet etmektedir. Ya da buraya tıklayarak direk başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Site üzerinden iş başvuru formu açıldığında formda başvuracak adaylar adına birtakım bilgiler istenmektedir. Bu bilgilerin başında temel bilgiler gelmektedir. İş başvurusunda bulanacak olan adaylar öncelikle ad, soyad, doğum yılı, cinsiyet, TC no ve e-posta gibi kişisel bilgilerini girmelidirler. Ardından hizmet verilecek olan il ve ilçe bilgileri girilerek başvuruya devam edilmelidir. Temel bilgiler esnasında başvuran adayın herhangi bir şirketi olup olmadığı bilgileri de firma tarafından istenmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Karaman Başyayla Belediyesi Memur Başvurusu

Adaylar başvuru formunda temel bilgilerin sonucunda ek bilgiler kısmına da doldurmalıdır. Ek bilgiler de hepsiJet firmasında kurye olmak isteyen kişiler için araçlarının olup olmadığı bilgileri istenmektedir. Araç sahibi olan kişilerin araç tür ve marka bilgileri alınmaktadır. Bunun yanında adayların kargo tecrübelerinin durumları da önemlidir. Firmanın başvuran kişiler tarafından nereden duyulduğu seçenekleri form da doldurulması gereken bir diğer bölümdür.

Son olarak eğer kuryelik ile ilgili iş arıyorsanız sitemizde bulunan getir kurye iş başvurusu yazımıza da bakabilirsiniz.

“Hepsijet Kurye İş Başvurusu” hakkında 1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir