İçeriğe geç

Petrol Ofisi Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

  c09c1e62-637f-46cf-8359-d566796e2b50

  Positive Card ile kart sahipleri anlaşmalı üye işyerlerinde kart üyelerine özel olarak sunulan indirim, promosyon, tanıtım, puan kazanma, puan harcama, düzenlenen aktivitelere katılabilme gibi imkanlar kazanırlar. Akaryakıt ve otogaz alımlarında geçerli olan avantajlardır. Positive Card Üyesi’nin, Positive Card Programı’ndan faydalanması ve kazandığı puanları kullanabilmesi için anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından kart alması gerekir. Kartı aldıktan sonra yapması gerekenleri yaparak kullanıma açması gerekir.

  Petrol Ofisi Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Petrop Ofisi istasyonlarına giderek buradan Positive Card alabilirsiniz. Kartı aldıktan sonra izlemeniz gereken adımlar ise şu şekildedir:

  • Önce 7627’ye SMS atılması gerekiyor.
  • Bu şekilde kart aktif hale gelmiş oluyor.
  • Sonra Kart başvuru formu doldurulması gerekiyor.
  • Kart ile birlikte verilen başvuru formunun eksiksiz ve doğru olacak şekilde doldurulması gerekiyor.
  • Doldurulan form kartın alındığı yere teslim edilmelidir.
  • Positive Card üyesi olan kişi 7627 numarasına bilgilerini mesaj atarak kartını aktif hale getirdikten sonra ve mobil uygulama ya da Petrol Ofisi Grubu web sitesi üzerinden kayıt olarak programdan faydalanmaya başlayabilir.

  Petrol Ofisi mobil uygulamasını indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bu bağlantılardan hangisi cihazınız için uygunsa ona tıklayın. Sonra yükle seçeneğine tıklayarak mobil uygulamayı indirin. Positive Cardınızı mobil uygulama üzerinden kullanmak için kayıt olmanız gerekir. Kayıt olma işleminden sonra kullanıma başlayabilirsiniz.

  App Store – Petrol Ofisi Mobil uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

  Play Store – Petrol Ofisi Mobil uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

  Petrol Ofisi internet sitesine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Dilerseniz kartınızı internet sitesi üzerinden kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Petrol Ofisi internet sitesi için buraya tıklayınız.

  Yukarıda sayılan işlemlerin yapılmış olması yani 7627’ye kayıt için SMS atılması, kart başvuru formu doldurulması, mobil uygulama yada web sitesi üzerinde bulunan üyelik formunun doldurularak Positive Card Sadakat Programı’na üye olunması demek genel şartlar kabul edilmiş demektir. Size verilecek olan hizmet için belirlenen genel şartları olduğu gibi kabul etmiş sayılırsınız.

  İlginizi Çekebilir:  Tüketici hakem heyeti başvuru Nasıl Yapılır? Tüketici Hakem Heyeti Kararına İtiraz

  Petrol Ofisi Kart Alındıktan Sonra Aktif Edilir mi?

  Positive Kart alındıktan sonra kart alımı sırasında verilen form doldurulup imzalanarak Petrol Ofisi istasyonuna teslim edilir. Sonra üye, 7627 numarasına bilgilerini mesaj atarak kartı aktif etmelidir. Mesajı atıp kartını aktif hale getirdikten sonra kullanmaya başlayabilir. Kartın kullanımı mobil uygulama ya da Petrol Ofisi Grubu web sitesi üzerinden kayıt olarak yapılabilir.

  Positive Card Programı tüm istasyonlarda geçerli midir?

  Positive Card Programı, Positive Card amblemi olan yaklaşık 1700 istasyonda geçerlidir. Akaryakıt yada gaz alarak kazandığınız Positive puanları 1 TL ve katları olarak market POSlarında akaryakıt ve otogaz alırken kullanabilirsiniz. Bu şekilde ödeme yapabilirsiniz. Positive puanların son kullanım tarihleri farklı olabilir. Bu yüzden takip etmelisiniz. Bir yıl içinde kazandığınız puanlarınızı sonraki yılın Mart ayı sonuna kadar kullanma imkanınız vardır. Bu tarihten sonra kullanılmayan puanlar silinir.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir