İçeriğe geç

Opet Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

  opet-kart

  Opet kart kullanıcıları yaptıkları benzin, motorin ve otogaz alımlarından sonra puan kazanmaktadır. Opet Kart ile ödeme yapmak oldukça pratiktir. Ödeme için kartı markette bulunan görevliye vermeniz yeterlidir. OPET Kart ile OPET istasyonlarında yapılan benzin ve motorin alımlarında kazanılan puanlar sadece OPET istasyonlarında benzin ve motorin olışverişlerinde harcanabilir. Bu puanlara yakıt puan denir. Her alımda yakıt puan kazanırsınız. Alışveriş sonrası kartınıza puanınız aktarılır. OPET istasyonlarında yapılan alışverişlerde kazanılan puanlarda bazı kurallar uygulanır. 

  • OPET istasyonlarından OPET Kart ile yapacağınız benzin ve motorin alımlarında sadece OPET’te benzin ve motorin alışverişlerinde harcanabilen yakıt puan kazanırsınız. Bu puanları benzin ve motorin alırken kullanabilirsiniz.
  • OPET istasyonlarından OPET Kart ile yapacağınız otogaz alımlarında oranında sadece OPET’te otogaz alışverişlerinde harcanabilir puan kazanırsınız. Bu puanlar ile otogaz alışverişi yapabilirsiniz. 

  Kazanılan puanları biriktirebilir yada anında kullanabilirsiniz. Puan ile ödeme yaptıktan sonra ödemesini yaptığınız alımın puanı kartınıza yüklenir. OPET Kart oldukça avantajlı ve bol indirimli bir sadakat programıdır. OPET Kart ile farklı dönemlerde düzenlenen programlara katılabilir ve indirimler kazanabilirsiniz.

  Opet Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Opet Kart kullanmak isteyen kişiler kart edinmek için kendilerine en yakın OPET istasyonuna gidebilir. OPET istasyonlarından hızlı bir şeklide Opet Kart başvurusu yapabilirsiniz. İzlemeniz gereken adımlar şu şekildedir:

  • Öncelikle size en yakın OPET istasyonuna ulaşın.

  OPET istasyonlarının nerelerde olduğunu sorgulamak için buraya tıklayınız.

  • OPET istasyonunda OPET Kart almak istediğinizi belirtin.
  • Size verilen zarfta bulunan OPET Kart müşteri bilgi formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurun.
  • Formu imzalayın.
  • İstasyonda bulunan kutuya atın.
  • Opet kartınızı zarf ile birlikte almış oluyorsunuz.
  Opet kart başvurusu bu kadar kolaydır. Bu şekilde hızlı ve pratik bir şekilde Opet Kartınızı alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. OPET Kart ile ilgili sorun yaşamanız durumunda, kayıp yada hasarlı kart sorunlarında OPET çağrı merkezini arayarak destek alabilirsiniz.

  OPET Çağrı Merkezi : 444 6738 / 444 OPET

  İlginizi Çekebilir:  Çalışma İzni Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Kayıp yada hasar durumunda müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz durumunda biriken yakıt puanlarınız yeni kartınıza aktarılabilir.

  Kartınızda biriken Yakıt Puanları OPET istasyonlarında harcamak için kart aktivasyon işlemini tamamlamanız gerekir. OPET Kart aktivasyon işlemini SMS, Online İşlem Merkezi veya Opet Mobil Uygulaması ile yapabilirsiniz.

  Opet Kart Bir Kredi Kartı mıdır?

  OPET Kart kredi kartı değildir. OPET müşterilerinin OPET istasyonlarından yaptıkları alışverişlerde puan kazanmalarını sağlayan bir karttır. Müşteri sadakat kartı olan OPET kart ile biriken puanlar akaryakıt ödemelerinde kullanılabilir.

  OPET Kart Almak için Araç Sahibi Olmak Şart mıdır?

  OPET Kart almak isteyenlerin aracın sahibi olması şartı yoktur. İsteyen herkes OPET kart almak için başvurabilir. OPET Kart sahipleri kullandıkları aracın sahibi olmak zorunda değildir. OPET Kart sahipleri akaryakıt, market alışverişlerinde, OPET’in belirlemiş olduğu uygulamalarda kullanabilirler ve Mavi program sayesinde mavi çip kazanabilirler. OPET Kart sahipleri biriktirdikleri mavi çip miktarına göre üyeliklerden birine dahil olur ve kazanmaya başlayabilirler.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir