İçeriğe geç

Banabi Kurye İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Banabi kurye başvurusu

Birçok insanın merak ettiği Banabi bir çok alanı bir araya getirerek güzel işler başaran yenilikçi bir kurumdur. Banabi kurye iş başvurusu sayesinde özellikle pandemi döneminde bir çok kişi iş sahibi olmaktadır. Banabi market alışverişi, yemek gibi birçok ihtiyaç için kurye hizmeti sunmaktadır.

Başvuruda gerekli olan belgeler:

 1. Adli sicil kaydı
 2. İkametgah
 3. Oluşturulacak profile yüklenmek üzere fotoğraf
 4. Eğer başka bir kurye tarafından davet edildiyseniz davet linki
 5. Nüfus cüzdanı fotokopisi
 6. Garanti bankası hesap bilgileri
 7. Öğrenim bilgisi
 8. Hijyen belgesi
 9. HES kodu

Banabi Kurye Nedir?

Banabi kurye aslında ülkemizde kurulmayan bir yemek sepeti hizmetidir. Asıl yeri Moskova olan bu hizmetin kuruluş yılı 2012 dir. Ayrıca Türkiye haricinde yaklaşık olarak 10 tane ülkede hizmetlerini devam ettirmektedir.  Dostavista Global’in Türkiye kolu olarak hizmetine devam etmektedir. Asıl amacı müşterilerin evlerinden veya bulundukları yerden dışarıya çıkmadan, hangi market ihtiyaçları olursa olsun ayaklarına getirmeyi hedeflemektedir. Bugün banabi kurye güncel olarak binlerce motorlu kurye ile anında teslimat garantisi vermektedir.

Motorlu kuryelerin de çalışma düzenini düşünerek geliştirilen uygulamaya kuryeler, serbest kurye olarak katılabiliyorlar ve teslim etmek istedikleri siparişleri kendileri seçebiliyorlar. Böylelikle istedikleri zaman çalışmış oluyorlar. Teslimatın başlangıçtan sonuna kadar olan bütün süreç uygulama üzerinden yönetilmektedir ve hem sipariş veren hemde siparişi götüren kişiler için oldukça kullanışlı olmaktadır. Ayrıca banabi kurye başka bir rakip firma olan getir ile bir çok yönden benzerlik göstermektedir.

banabi kurye başvurusu

banabi kurye iş başvurusu

Banabi kaça kadar açık?

Yemeksepeti bünyesinde hizmetini gerçekleştiren banabi bir çok vatandaş tarafından tercih edilmesinin sebebi hızlı ve istenilen saatte sipariş getirmesidir. Bir çok farklı firmaların aksine banabi 7 gün 24 saat aktif çalışarak size istediğiniz anda ürün getirmektedir. Bu sebeple banabi kuryeleri sizler için belirli periyotlarda çalışmaktadırlar.

İlginizi Çekebilir:  Hepsijet Kurye İş Başvurusu

Banabi Kurye İş Başvurusu

Banabi kurye başvurusu yapmak isteyenlere izlemesi gereken adımları ve doldurması gereken belgeleri veriyoruz. Öncelikle banabi kurye başvuruları banabi üzerinden online olarak yapılmaktadır. Bu sebeple başvuru yapmak için banabi sitesine giderek size söylediğimiz evrakları eksiksiz olarak iletmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde başvurunuz değerlendirmeye alınmayacaktır. Banabi kurye başvurusunda ki gerekli belgelerin bazılarına yemek sepeti üzerinden ulaşabilirsiniz.

banabi resmibasvuru

banabi kurye iş başvurusu

Başvuruda Gerekli Olan Belgeler:

 1. Adli sicil kaydı
 2. İkametgah
 3. Oluşturulacak profile yüklenmek üzere fotoğraf
 4. Eğer başka bir kurye tarafından davet edildiyseniz davet linki
 5. Nüfus cüzdanı fotokopisi
 6. Garanti bankası hesap bilgileri
 7. Öğrenim bilgisi
 8. Hijyen belgesi
 9. HES kodu

Başvuruları banabi uygulaması üzerinden de takip edebilirsiniz. Başvurular ortalama 1-2 gün içerisinde değerlendirilir ve size sonuca göre dönüş yapılır. Size gösterdiğimiz basit adımları izleyerek istediğiniz gibi başvuruda bulunabilir ve sizde bir banabi kurye çalışanı olabilirsiniz.

Banabi Kurye Maaşları

Banabi kuryede çalışan kişiler ortalama 30 gün sürelerini doldurduktan sonra maaşlarını alabilmektedirler. İçerisinde bulunduğumuz yıllarda banabi maaşları önce ki zamana göre daha fazladır. Bu sebeple bir çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Banabi kurye maaşları ne kadar sorusuna cevap verecek olursak, bu yıl 3.200 TL ile başlamaktadır. Ayrıca 650 TL çalışanların yemek parası yatırılır ve sigortaları yapılır.

Çalışma saatleri bir çok çalışma şekline uygundur. Günlük olarak ortalama 7-8 saat çalışma seçeneğini seçebilirsiniz. Eğer bu süre sizin için uygun değilse esnek çalışma saatleri ile kendinize uygun olan çalışma süresini de belirleyebilirsiniz.

banabi ödeme detayları

banabi maaşları ne kadar

Banabi Kurye Çalışan Yorumları

Banabikurye işinde çalışan insanlar, kendilerinden sonra girecek olan kişilere bir çok tavsiyede bulunmaktadırlar. Bazıları banabiyi çok fazla sevip överken bazıları ise yaşadıkları zorlukları dile getirmekte oluyorlar. Yeni kuryeler işlerini severek yapıyorlar ve çevresinde ki bir çok insana bu iş hakkında övgüler saçıyorlar. Ayrıca sizde bir banabi kurye çalışanıysanız ve yorum yapmak istiyorsanız lütfen aşağıda yorumunuzu belirtin. Sizin yorumlarını bizler için çok önemli.

İlginizi Çekebilir:  Asal Sevk Başvurusu Nedir? Nasıl Yapılır? Başlangıç Tarihi Nedir?

Yorum-1

Dolu dolu 13 ay çalıştım.İş inanılmaz yoğun arkadaşlar sadece paket toplamıyorsunuz, depoya gelen her malı yerleştirme, depo temizliği, lavabo temizliği, stok kontrolleri, son kullanım tarihi kontrolleri hepsini siz yapıyorsunuz.İş çok stresli gecikme yaşandığında müdürünüz tepenize biniyor neden böyle oldu diye açıklama bekliyor. Günde 900-1200 paket atılan bir yerde 65 saniye içinde tüm paketi toplamanızı istiyorlar. ”LİSANS MEZUNU” kişiler kendine saygısızlık yaparsınız çok paraya ihtiyacınız varsa kurye olun en azından daha az stresli ve parası ÇOK daha iyi.

Yorum-2

Bir buçuk sene kan ter içinde çalıştığım ama hiç pişman olmadığım çok değerli bir marka. Gördüklerim ve yaşadıklarım üzerinden değerlendirirsek kontrolsüz ve hızlı büyüyen fakat bu büyümeye ne kadro ne İK anlamında yetişemeyen (ve bunu çok takmıyor gibi duran) bir girişim var önünüzde. Yöneticilerinin çoğu fast food sektöründen gelme, lojistikle bağları sadece eski çalıştıkları firmalardaki yemek kuryeleri. İK’ya kim verdiyse bu aklı MCDonald’s dan yerel fastfood culardan çıkma kim varsa almışlar.

Yorum-3

Ben 2 aydır yemek sepeti banabide çaışıyorum ve halkımı kuruşuna kadarda alıyorum herkese de tavsiye ederim boşuna dışarda yıpranmasınlar telefonuna kadar firma veriyor yemek paranı da bence harika iyi ki yemeksepeti ailesine katılmışım diyorum .

Banabi Kurye

Banabi kuryeye katılmak istiyorsanız sizlere yazımızda bahsettiğimiz işlemleri uygulamanız yeterli olacaktır. Böylelikle sizde yüksek gelire sahip bu işi alabilir ve çalışmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca full time değil part-time olarak da bu işe sahip olabilirsiniz. Eğer sizde çalışmak istiyorsanız yorumlarda bunu belirtmeyi lütfen unutmayın.

“Banabi Kurye İş Başvurusu Nasıl Yapılır?” hakkında 1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir