İçeriğe geç

Aslı Hünel ile Gelin Evi Programı Başvurusu

  t25_gelin-evi-ne-zaman-basliy-542

  Aslı Hünel ile Gelin Evi Programı hafta için gündüz kuşağında yayınlanan ve sevilen bir yarışma programıdır. Evli hanımların ev dekorasyonu, çeyiz, hamaratlık gibi özelliklerini sergilediği yarışmada en çok puanı alan gelin hanım para ödülü kazanmaktadır. Programın sunucusu Aslı Hünel başarılı bir şekilde yarışmayı devam ettirmektedir. Yarışmacılar birbirine oy vermektedir. Bütün oylar toplandıktan sonra Aslı Hünel’in verdiği puanlarda eklenmektedir. Böylece kazanan yarışmacı belli olmaktadır. Aslı Hünel ile Gelin Evi Programına katılmak isteyenler başvuru oluşturarak yarışmaya çağrılmayı bekleyebilirler.

  Aslı Hünel ile Gelin Evi Programı Başvurusu

  Gelin Evi yarışmasına (“Yarışma”) yapılacak olan başvurular, http://www.jokeryapim.com/basvuru-formu/ alan adlı internet sitesi üzerinden başvuru formunun doldurulması ve fotoğraf yükleme yolu ile gerçekleştirilir.  Aslı Hünel ile Gelin Evi Programı Başvurusu için online yöntem kullanılır. Başvuru yapan bireylere kısa süre içinde dönüş yapılır. Joker Yapım’a ait resmi internet sitesinde bulunan formu kullanmalısınız. Yarışmaya Aslı Hünel ile Gelin Evi Programı Başvurusu için izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir:

  • Öncelikle aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Aslı Hünel ile Gelin Evi Programı Başvuru formuna ulaşın.

  Aslı Hünel ile Gelin Evi başvuru formu için buraya tıklayınız.

  • Karşınıza çıkan formda bulunan alanları eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurun.
  • Bilgilerin doğruluğunu kontrol ettikten sonra onaylayarak formu gönderin.

  Program ekibi başvurunuzu inceledikten sonra size dönüş yapacaktır.

  Aslı Hünel ile Gelin Evi Programı Kriterleri Nelerdir?

  Her hefta 5 gelinin katıldığı yarışma programında aranan kriterler aşağıda sıralanmıştır. Bu kriterlere uyan kişiler başvuru formunu doldurarak Aslı Hünel ile Gelin Evi Programı Başvurusunu yapabilirler.

  • Evli olmaları gerekir.
  • Düğün ve kına gecesi yapılan ve elinde kayıtlarının bulunması gerekir.
  • 18 yaş üstünde olmak (18 yaş altı başvuranların başvurusu ancak velilerinin yazılı ve ıslak imzalı onayı ile değerlendirilmeye alınır.)
  • Programa katılım için belirlenmiş olan şartları kabul etmek
  İlginizi Çekebilir:  Uzaktan Erişim Bilgi Yarışması Başvuru Formu

  Yarışmanın Formatı Nasıldır?

  Haftanın beş günü her bir gelin yarışıyor. Sıralama için program çekimlerinden önce kura çekiliyor. Her bir güne bir gelin gelecek şekilde seçiliyor. Yarışma günü gelen gelin kendi gününde diğer gelinlerini ve programın sunucusunu ağırılıyor. Misafirleri evini inceliyor. Dekorasyon konusunda değerlendirmelerini ve eleştirilerini dile getiriyorlar. Sonra gelin çeyizini sunuyor ve inceleniyor. Çeyizdeki parçalar eleştiriliyor. Bundan sonra gelinin düğün ve kınada giydiği kıyafetlerini giyme sırası geliyor. Gelin kıyafetlerini giyerek sergiliyor. Misafirler hepsini inceleyerek kendilerince fikirlerini söylüyorlar.  Sonra düğün ve kına gecesi videoları izleniyor. Detaylar sorularak inceleniyor ve gelinler yorumlarını yapıyorlar. Günün sonunda ev sahibinin misafirler için yaptığı ikramlıklara sıra geliyor. İkramlar ve masa düzeni hakkında yorumlar yapılıyor.

  Hepsi bittikten sonra sıra puanlamaya geliyor. Herkes uygun bulduğu puanı veriyor. Bütün hafta bitene kadar bu şekilde devam ediyor. Gelinler dışında programın sunucusuda puan veriyor. Haftanın son günü tüm puanlar açıklanıyor ve en çok puanı alan gelin kazanıyor.

  Aslı Hünel İle Gelin Evi Programı Ödülü Nedir?

  En çok puanı alan geline 10 çeyrek altını ödül olarak veriliyor.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir