İçeriğe geç

Antalya Belediyesi Halk Süt Yardım Başvurusu

  antalya-belediyesi-halk-sut-basvurusu

  Antalya Büyükşehir Belediyesi maddi durumu iyi olmayan yardıma muhtaç ailelere süt yardımı vermektedir. Bu sayede çocukların sütten mahrum kalmadan büyümeleri sağlanmaktadır. Hanede bulunan her çocuk dikkate alınarak süt miktarı belirlenmektedir. Çocukların her gün süt içmesini sağlayan bu uygulama ile Antalyalı vatandaşlar çocuklarına süt içirebilmektedir. Antalya Halk Süt yardımından faydalanmak için başvuru oluşturmak gerekiyor. Bu konuda nasıl başvuru oluşturacağınıza dair detayları makalemizden öğrenebilirsiniz.

  Antalya Belediyesi Halk Süt Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Antalya Halk Süt Yardımı için başvuru yapmak isteyen kişiler Antalya Belediyesinin resmi internet sitesine girerek başvuru oluşturabilirler. Online olarak alınan başvurular için izlenmesi istenen adımlar şu şekildedir:

  • Öncelikle Antalya Belediyesinin resmi internet sitesine ulaşın. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Antalya Belediyesin Halk Süt başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

  Antalya Belediyesi Halk Süt Talep Formu için buraya tıklayınız.

  • Sonra sayfada bulunan formda sizden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurun. Sizden şu bilgiler istenecektir.
  1. Ebeveyn T.C. Kimlik No
  2. Ad – Soyad
  3. Telefon Numarası
  4. Çocuk T.C. Kimlik No
  5. Çocuk Yaşı
  6. Evdeki Kişi Sayısı
  7. Çalışma Durumu
  8. Toplam Gelir
  9. Adres
  • Bu bilgileri girdikten sonra Gönder butonuna tıklayın ve başvuruyu tamamlayın.

  Bu şekilde kolayca Antalya Halk Süt Yardım Başvuru oluşturabilirsiniz. Antalya Halk Süt projesi kapsamında hanede bulunan çocuk başı haftalık 2 litre olmak üzere ayda toplamda 8 litre süt yardımı yapmaktadır.

  Antalya Halk Süt Başvuru Sonucu Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

  Antalya Halk Süt Yardım Başvuru yaptıktan sonra başvuru sonucunu merak eden bireyler internet sitesinde bulunan online sorgulama alanını kullanarak öğrenebilirler. Halk Süt Online Sorgulama sayfasına giremek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  Karşınıza gelen sayfada bulunan alanlarda TC kimlik numaranız ve başvuru takip numaranız istenir. Bu bilgileri girdikten sonra sorgulama butonuna tıklayarak Antalya Halk Süt Yardım Başvuru sonucu öğrenebilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir:  Er ve Erbaş Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Antalya Halk Süt Yardım Başvuru ile İlgili İletişim Bilgileri Nelerdir?

  Antalya Halk Süt ile ilgili bilgi almak ve ilgililere ulaşmak için 444 94 20 numarasını arayabilirsiniz. Bu konuda her türlü soru sorun ve görüşünüzü bildirebilirsiniz. Ayrıca Antalya Belediyesinin sosyal yardımlar şube müdürlüğünü arayarak yada giderek iletişim kurabilirsiniz. Size süt yardımı ile ilgili yardım edebilirler. Aşağıdaki bilgiler Antalya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Yardımlar Şube Müdürlüğüne aittir.

  • Adres : Yüksekalan Mahallesi, Adnan Menderes Bulvarı, No:20 07310, Muratpaşa/ANTALYA
  • Telefon : 0 (242) 249 54 34
  • Faks : 0 (242) 249 54 36

  Ayrıca Antalya Büyük Şehir Belediyesinin iletişim bilgilerini kullanarak bilgi almayı deneyebilirsiniz. Aşağıdaki bilgiler bu konuda size yardımcı olacaktır. Belediyenin adres, telefon, whatsapp, e-posta ve sosyal medya hesaplarından birisi ile iletişim kurmayı deneyebilirsiniz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir