İçeriğe geç

Finansbank Kredi Başvurusu

  indir

  İhtiyaç kredileri günümüzde bir çok banka tarafından müşterilerine verilmektedir. İhtiyaçlarını karşılamak isteyen kişiler eğitim, evlilik, seyahat gibi masraflarına ya da mevcut borçlarının ödenebilmesi için nakit ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla bankalara başvurarak kredi talebinde bulunmaktadırlar. Bu sayede nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmektedirler. QNB Finansbank’tan ihtiyaç kredisi almak istiyorsanız ve nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız makalemizden faydalanarak bu konuda bilgi alabilirsiniz.

  Finansbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz. Bu yöntemlerden sizin için en pratik olanı seçebilirsiniz. Başvurunuz incelendikten sonra tarafınıza dönüş sağlanarak sonuç size bildirilmektedir.

  • Online Olarak Finansbank Kredi Başvurusu
  • Şubeye Giderek Finansbank Kredi Başvurusu
  • Çağrı Merkezi Finansbank Kredi Başvurusu
  • QNB Mobil Finansbank Kredi Başvurusu

  Online Olarak Finansbank Kredi Başvurusu

  Online olarak başvurmak istiyorsanız QNB Finansbank İnternet Şubesi ve QNB Mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden başvuruyu oluşturmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Daha sonra bağlantı ile karşınıza gelecek sayfada bulunan Finansbank ihtiyaç kredisi başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurun. Sizden istenen kişisel bilgileri girin.

  İhtiyaç Kredisi başvuru formu için buraya tıklayınız.

  “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak, Finansbank ihtiyaç kredisi başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz. İnternet Şubesi ve QNB Mobil üzerinden yapılan başvurularda herhangi bir belge talep edilmemektedir.

  Şubeye Giderek Finansbank Kredi Başvurusu

  Finansbank şubelerine giderek hızlı ve kolay bir şekilde kredi başvurusu oluşturabilirsiniz. Tek yapmanız gereken size en yakın Finansbank şubesine gitmektir.

  Finansbank şubelerine ulaşmak için buraya tıklayınız.

  Çağrı Merkezi Finansbank Kredi Başvurusu

  Finanbank çağrı merkezi üzerinden Finansbank kredi başvurusu oluşturmak mümkündür. Bunun için aşağıda verdiğimiz Finansbank çağrı merkezi numarasını kullanabilirsiniz.

  0850 220 8 573 ve 0216 522 4 616

  0850 220 8 573 ve 0216 522 4 616 numaralı  Alo Kredi hatlarını arayarak da 7 gün 24 saat boyunca ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir:  Adıyaman Sosyal Market Başvurusu

  QNB Mobil Finansbank Kredi Başvurusu

  Online olarak başvurmak istiyorsanız QNB Mobil uygulamasını kullanabilirsiniz. Aşağıda bulunan bağlantıları kullanarak QNB Mobil uygulamasını akıllı cihazınıza indirebilirsiniz.

  İhtiyaç Kredisi başvuru formu için buraya tıklayınız.

  “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak, Finansbank ihtiyaç kredisi başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz. İnternet Şubesi ve QNB Mobil üzerinden yapılan başvurularda herhangi bir belge talep edilmemektedir.

  Google Play üzerinden QNB Mobil uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

  App Store üzerinden QNB Mobil uygulamasını indirmek için buraya tıklayınız.

  Mobil uygulamayı kullanmak için aşağıdaki adımları izlemelisiniz:

  Uygulamayı akıllı cihazınıza indirin yukarıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

  • Mobil uygulamayı akıllı cihazınıza indirdikten sonra FinansŞifrenizi talep edin ve alın.
  • QNB Mobil’i indirdikten sonra açılış ekranında sol altta bulunan “FinansŞifre Al” butonuna tıklayın.
  • Sıradaki ekranda banka veya kredi kartı bilgilerinizle FinansŞifrenizi alabilirsiniz.
  • Banka veya kredi kartınız yoksa “Kredi Kartım / Banka Kartım Yok” ifadesine tıklayarak görüntülü görüşme ile FinansŞifre alabilirsiniz. Yalnızca Yeni T.C. Kimlik Kartı sahibi kişiler görüntülü görüşme ile FinansŞifre alabilmektedir.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir