İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. İş Başvurusu
 3. TGS Yer Hizmetleri İş Başvurusu

TGS Yer Hizmetleri İş Başvurusu

TGS Yer Hizmetleri

TGS Yer Hizmetleri A.Ş. bünyesinde çalışabilmek ve TGS’nin bünyesine dahil olabilmek bir çok kişinin hayali durumda. Şirket çalışanlarına diğer şirketlere göre daha fazla avantaj, daha fazla esnek mesai sistemi sunuyor. Bir çok kişinin hayalini süsleyen ve bir çok insanın TGS’nin bünyesinde çalışmak istediği bu şirkete nasıl girebiliriz? TGS aktif iş ilanları nelerdir? TGS iş alanı başvuru formu nerede? Bu gibi konuları baz alarak sizlere bir çok detaylı bilgiy sunacağız. 

TGS Yer Hizmetleri A.Ş. Ne İş Yapar?

1 Ocak 2010 tarihinden bu yana aktif bir şekilde hizmetlerini sunan TGS, Türk Hava Yolları ve Havaş ortaklığında kurulmuş bir şirkettir. Hali hazırda şuanda; ‘’Ankara Esenboğa, İstanbul yeni havalimanı, İzmir Adres Menderes havalimanı, Adana, Antalya, Milas, Bodrum, İstanbul Sabiha Gökçen havalimanı ve Dalaman’da aktif bir şekilde hizmetlerini insanlara sunuyor.’’ Toplamda ise 194 adet havalimanına Dünya çapında hizmet vermektedir. Şirketin toplam bilinen çalışan eleman sayısı ise 60 bin adettir. 60 bin adet eleman ile çalışmalarını sürdüren bu güçlü ve kuvvetli yapıya sahip şirket bu yıl sonuna kadar toplam eleman sayısını 70 binin üzerine çıkartmak istiyor. TGS firması şuanda bunlara ek olarak 700 binden fazla uçuşu da organize etmektedir. Yolcuların ihtiyaç duyduğu her türlü ramp, kargo, harekat ve yolcu hizmetlerini ücretsiz bir şekilde yolculara sunmakta. 

TGS Yer Hizmetleri

TGS Aero İş İlanları ve Personel Alımları

TGS aktif bir şekilde sürekli olarak çalışmalarını yürütürken bir yandan da bünyesine yeni eleman eklemesi yapıyor. TGS’nin şuanda açmış olduğu bir çok yeni iş ilanı bulunuyor. Bu iş ilanlarına sizlerde ücretsiz bir şekilde başvurunuzu bırakabilirsiniz. Fakat TGS her ne kadar çok fazla ilan açsa da iş alımlarını çok az sayıda yapıyor. TGS’e girmek ve TGS’de çalışmak istiyorsanız açılmış ilanlardan size en doğru olanını seçmeniz başvurunuzun daha hızlı sonuçlanmasına sebebiyet verecektir. TGS insan kaynakları iletişimde yer alan çalışanlar sizlerle kısa süre içerisinde başvurunuz adına iletişime geçecektir. 

TGS Yer Hizmetleri

Aday Kriterleri

Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf, Tecilli
Eğitim Seviyesi: İlkokul, Ortaokul, Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun)

İlginizi Çekebilir:  Banabi Kurye İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Genel Nitelikler

İletişimi güçlü ve takım çalışmasına yatkın,
Kişisel gelişimine önem veren, dinamik,
Askerlik hizmetini tamamlamış veya tecilli, Muaf
18 yaşını bitirmiş olmak
İşe alım sürecinde gerçeğe aykırı beyanda bulunmamak.
İnsan Kaynakları tarafından yapılacak referans kontrollerden olumlu çıkmak,
Departman ve Pozisyonlar
Çalışılabilecek bir çok pozisyon bulunmaktadır.

Bunlardan bazıları;

 • Özel Güvenlik
 • Müşteri Danışmanı
 • Valiz Taşıma Görevlisi
 • Temizlik Görevlisi
 • Müdürlükler
 • Çevre Görevlisi
 • Bilet satış görevlisi
 • Yer Hostesi
 • Yolcu Hizmetleri Memuru

TGS Yer Hizmetleri Aero Çalışma Şartları

TGS çalışanlarına her zaman eğlenceli bir iş hayatı sunar. Fakat bu eğlenceli iş hayatının yanında çalışanlarının vardiyalı bir şekilde çalışmasını ister. Vardiya sistemine sahip şirket çalışma saatleri içerisinde her çalışanının en yüksek verimi sağlamasını amaçlamaktadır. TGS bünyesinde çalışırken sürekli yeni bilgiler ve olaylarla karşılaşırsınız. Bu da sizlere ayrı ayrı tecrübe demektir. Sıkı bir çalışma temposu vardır. İş disiplini yüksek insanları bünyesinde barındıran firma prestij sahibi insanları işe alır. Maaşınız ve sigortanız günü geldiği zaman aksatmadan yapılır. Hiçbir sorun yaşamazsınız. Ücretsiz yemek, ücretsiz yol gibi ek avantajlarda bu çalışma iş yerinde ayrı bir cabadır. 

TGS Yer Hizmetleri

TGS Yer Hizmetleri İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

TGS genel olarak işe alımlarını bireysel olarak yüz yüze görüşmeler ile gerçekleştirmektedir. Yani internet üzerinden başvurabilirsiniz fakat bu başvurunuzun tam değerlendirebilmesi için mutlaka yüz yüze görüşmeye gitmek zorundasınız. Yüz yüze görüşme sonrasında başvurunuz kabul edilirse işe alımınız gerçekleşir. TGS insan kaynakları iş başvurusu için yapacağınız her doğru pozisyondaki başvuru başvurunuzun daha hızlı ve daha doğru bir şekilde değerlendirilmesine sebebiyet verecektir.  

TGS Yer Hizmetleri

TGS Yer Hizmetleri İş Başvurusu

TGS Yer Hizmetleri A.Ş. firmasının iş ilanları genel olarak kariyer.net internet sitesi üzerinde yer almaktadır. Kariyer.net üzerinden TGS iş ilanlarına başvurabilir daha sonra değerlendirme sürecine girebilirsiniz. Ancak şirketin kendisine ait internet sitesine https://www.tgs.aero/ linkinden ulaşabilir ve iletişime geçebilirsiniz. 

Eğer başvuru şartlarını taşıdığınızı düşünüyorsanız TGS ile iletişime geçip başvurunuza ek olarak bilgiler sunabilirsiniz. Yani CV’nizi biraz daha genişletebilirsiniz. Yüz yüze görüşme yaptıktan sonra büyük ihtimal işe alınırsınız. 

NOT: Şirket her zaman personel alımı yapmamakla birlikte zaman zaman elaman alım duyurularını paylaşmaktadır. Bu duyuruları kaçırmamak için şirketin kendi sitesini, kariyer.net profilini ya da bizi takip edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Getir Kurye İş Başvurusu ve Çalışma Şartları

 

 

 

Yorum Yap

Başvuru Hakkında Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

Yorumlar (50)

Popüler Yorumlar
 1. ben bu sene çalışmak istiyorum benim terçüban var ben cok hızlı çalışırım benim yaşın 37 05013230384

 2. Merhabalar 3 çocuk babasıyım yaşım 37 kiracıyım sağlam işe ihtiyacım var a2+b sınıfı ehliyetim var şoförlüğüm çok iyidir

Yapılan Yorumlar
 1. ben bu sene çalışmak istiyorum benim terçüban var benim yaşın 37 0501323****

  • Merhabalar Özdem hanım; yukarıda da bahsedildiği gibi başvurunuzu yapabilirsiniz. İş ile ilgili tecrübeniz başvurunuzda avantaj sağlayacaktır.

 2. tgsye girmek istiyorum benim terçüban var ben eski elemanın tgsnin benim yaşın 37 05013230384

 3. Merhabalar 3 çocuk babasıyım yaşım 37 kiracıyım sağlam işe ihtiyacım var a2+b sınıfı ehliyetim var şoförlüğüm çok iyidir

  • Merhabalar Erkan Bey; yukarıda anlatıldığı gibi başvurunuzu yapabilirsiniz. Umarız kabul olursunuz, iyi günler dileriz.

 4. tgsye girmek istiyorum benim terçüban var benim yaşın 37 050132303**

 5. Tgsye girmek istiyorum musteris temsilcisi olmak istiyorum yada hangi alan müsaitse gelirim. Yasim 32) 0544 920 34 **

  • Nazife hanım merhabalar; başvurunuzu yukarıda anlatıldığı gibi yapabilirsiniz. Umarız başarılı olursunuz, iyi günler diliyoruz.

 6. ben bu sene çalışmak istiyorum benim terçüban var ben cok hızlı çalışırım benim yaşın 37 05013230384

 7. ben bu sene çalışmak istiyorum benim terçüban var benim yaşın 37 05301087984

 8. Emrah sevilmiş 6 ay önce

  A

 9. Basvuru nerden yapıyoruz bilgi verirmisiniz bavul yukleme iscisi olarak başvuru yapmak istiyorum

 10. Mustafa 6 ay önce

  Tgs de çslışmak istiyorum.

 11. Muharrem terhan 6 ay önce

  Daha önce 1.bucuk sene. Pandemiden dolayı ayrılmak zorunda kaldık tekrar başlamak istiyorum

 12. hülya çağlar 5 ay önce

  Merhaba,
  Türk Hava Yollarının bagaj bilet vb işlemlerinde tecrübem bulunmaktadır. Başvuru için uygun mail adresi görünmüyor yani yukarıda paylaşılan link işimize yaramıyor gibi yardımcı olabilecek varsa ilgi bir mail adresi rica ediyorum.

 13. Mustafa 5 ay önce

  Sizinle çalışmak istiyorum verilen görevlerieksiksiz olacak şekilde yerine getiren özenle çalişcacakk biriyim

 14. Mustafa 5 ay önce

  Sizinle çalışmak istiyorum verilen görevlerieksiksiz olacak şekilde yerine getiren özenle çalişcacakk biriyim 0542 679 91 46 30 yaşındayım ekip calismasina hakimim

 15. Gökhan 5 ay önce

  Tgs de Bagaj hizmetleri bölümünde çalıştım tekrar sizinle çalışmak istiyorum

 16. SERKAN ÖZEN 5 ay önce

  Merhaba ben geçen sene ayrıldım şirketimizden askerlikten dolayı şuan da ise 6 aydır ortadayim benimle herhangi bir şekilde iletişime geçilip Bilgi verilir ise sevinirim saygılar .

 17. ben bu sene çalışmak istiyorum benim terçüban var benim yaşın 37 05424168262

 18. Ayşe Özüçalışır ADAL 5 ay önce

  Ben daha Atatürk hava limanında 1.5 yıl çalıştım tecrübem var

 19. Umut İslam yıldız 5 ay önce

  24 yaşındayım iş tecrübem var

 20. İş başvurusu

 21. Pınar Şahinoğlu 4 ay önce

  Merhabalar iş arayışım devam etmektedir. Konuyla ilgili yardımcı olmanızı rica ediyorum.

  İyi çalışmalar

 22. Yaşım 45 sizinle çalışmak istiyorum

 23. Hale arı 4 ay önce

  Tgs alımları ne zaman

 24. ENGİN AY 4 ay önce

  MERHABALR…BEN ENGİN AY…100/45/ENGELLİ VATANDAŞIYIM…VEDE SENE 2013 VEDE 2016 DA TGS YER HİZ ÇALIŞMIŞLIĞIM VAR…04/10/2013 TARİHİNDE 23586 SİCİLİ TGS YER HİZ LOJİSTLİK BÖLÜMÜNDE…VEDE TECBÜRELİLİ BİR ENGELLİ PERSONELİM…2006 VEDE 2010 TARİHLERİNDE HAVAŞ YER HİZ HİZMETTİM VAR…ŞUAN İŞSİZİM BABAM VEFAT ETTİ BENDE ENGELLİ OLDUĞUM İÇİN VEDE KENDİM İÇİN ÇALIŞMAK ZORUNDAYIM…TGS YER HİZ ÇALIŞMAK İSTERİM YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK MEMNUN OLURUM…CEP NOM…0532.475.79.26. DIR…EN DERİN SAYGILARIMLA…ENGİN AY…

 25. Damla izci 4 ay önce

  iş başvurusu için nereye bakmam lazım

 26. İşbaşvurusu yapmak istiyorum

 27. Büşra İçen 4 ay önce

  Turizm ve havacılık personeli(uçuş ve yer hostestliği,biletleme uzmanlığı,seyahat acentaları personeli) Mesleki İngilizce programlarını ve insan kaynakları programını bitirdim.
  22 yaşındayım,Akdeniz Ünv. İktisat lisans 3. sınıf öğrencisiyim.

 28. erdinç eskici 4 ay önce

  merhabalar iş başvurusunda bulunmak istiyorum

 29. İş icin

 30. REYHAN KABİL 3 ay önce

  36 yaşında istanbul havalimanında binsatta çaycı olarak çalışmaktayım tgs gibi büyük bir firmada çalışmak istiyorum yardımcı olurmusunuz.

 31. SEVGİ YURTSEVEN 3 ay önce

  Firmanızda efektif ve hızlı olma konusunda son derece özverili ve hevesli olduğumu, pozisyonun gerektirdiği sorumluluğu merak ve istekle üzerime almak istediğimi belirtmek isterim. İstekli, özenli ve dikkatli çalışmanın başarı ile sonuçlanacağının bilincindeyim. Bu nedenle firmanıza katkı sağlayabileceğim konusunda şüphem yok.
  Ön yazımı okumaya vakit ayırdığınız için teşekkür ediyor sizden olumlu haberler almayı diliyorum.

  Saygılarımla,

  Sevgi YURTSEVEN
  İletişim: 0533 640 14 34

 32. fulya demirel 2 ay önce

  merhabalar ben 23 yaşındayım beykentüniversitesi sivil havacılık işletmeciliği mezunuyum ve şu anda çalışmıyorum benide kadronuza alırsanız çok memnun olrum ve çaışmaya ihtiyacım var. lütfen benimde sesimi duyun. sayğılarımla fulya demirel.

 33. Özgür 2 ay önce

  Birlikte dahada büyümek hedefiyle aranızda olmak istiyorum

 34. 2 yıldır Migros Temizlik Şirketinde çalışıyorum tecrübeliyim 3 çocuk babasıyım sağlam işe ihtiyacım var

 35. Çalışmak istiyorum

 36. İyi günler ben tgs de çalışmak istiyorum

 37. Zarina Dursun 1 ay önce

  Yolcu hizmetleri memuru pozisyon a başvuru yapmak istiyorum

 38. Zarina Dursun 1 ay önce

  Merhabalar.Adim Zarina.İstanbulfa oturuyorum. uçak hostesi olarak calisiyordum fakat şuan havalimanında yolcu hizmetleri memuru pozisyon a başvuru yapmak istiyorum.kirgiz ana dil,Rusça,inglizce ve Türkçem var.tesekkurler.iyi günler

 39. İmren Dikmen 1 ay önce

  İş başvurusu yapmak istiyorum lise.mezunuyum.ticaret hizmetleri bölümünden mezun oldum çalışmak istiyorum

 40. Silahlı güvenlik

 41. 40 yaşındayım 3 çocuk annesiyim saglam ve güvenilir bir işte çalışmak istiyorum

 42. Selin Bekar 1 ay önce

  İstanbul Üniversitesi sivil hava ulaştırma işletmeciliği bölümünden mezunum TGS bünyesinde çalışmak istiyorum Aynı zamanda yazılım mühendisliği örgün eğitim öğrencisiyim bu nedenle vardiyalı çalışma şartlarına uyum sağlayabileceğimi düşünüyorum part time yada tam zamanlı .

 43. Rahim ELMAS 4 hafta önce

  Alım yapmışsınız geç kaldım sizinle çalışmaya hazırım

 44. Makbule Kaynar 1 hafta önce

  İşe ihtiyacım var TGS ye girmek istiyorum temizlik için

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir