İçeriğe geç

TGS Yer Hizmetleri İş Başvurusu

TGS Yer Hizmetleri

TGS Yer Hizmetleri A.Ş. bünyesinde çalışabilmek ve TGS’nin bünyesine dahil olabilmek bir çok kişinin hayali durumda. Şirket çalışanlarına diğer şirketlere göre daha fazla avantaj, daha fazla esnek mesai sistemi sunuyor. Bir çok kişinin hayalini süsleyen ve bir çok insanın TGS’nin bünyesinde çalışmak istediği bu şirkete nasıl girebiliriz? TGS aktif iş ilanları nelerdir? TGS iş alanı başvuru formu nerede? Bu gibi konuları baz alarak sizlere bir çok detaylı bilgiy sunacağız. 

TGS Yer Hizmetleri A.Ş. Ne İş Yapar?

1 Ocak 2010 tarihinden bu yana aktif bir şekilde hizmetlerini sunan TGS, Türk Hava Yolları ve Havaş ortaklığında kurulmuş bir şirkettir. Hali hazırda şuanda; ‘’Ankara Esenboğa, İstanbul yeni havalimanı, İzmir Adres Menderes havalimanı, Adana, Antalya, Milas, Bodrum, İstanbul Sabiha Gökçen havalimanı ve Dalaman’da aktif bir şekilde hizmetlerini insanlara sunuyor.’’ Toplamda ise 194 adet havalimanına Dünya çapında hizmet vermektedir. Şirketin toplam bilinen çalışan eleman sayısı ise 60 bin adettir. 60 bin adet eleman ile çalışmalarını sürdüren bu güçlü ve kuvvetli yapıya sahip şirket bu yıl sonuna kadar toplam eleman sayısını 70 binin üzerine çıkartmak istiyor. TGS firması şuanda bunlara ek olarak 700 binden fazla uçuşu da organize etmektedir. Yolcuların ihtiyaç duyduğu her türlü ramp, kargo, harekat ve yolcu hizmetlerini ücretsiz bir şekilde yolculara sunmakta. 

TGS Yer Hizmetleri

TGS Aero İş İlanları ve Personel Alımları

TGS aktif bir şekilde sürekli olarak çalışmalarını yürütürken bir yandan da bünyesine yeni eleman eklemesi yapıyor. TGS’nin şuanda açmış olduğu bir çok yeni iş ilanı bulunuyor. Bu iş ilanlarına sizlerde ücretsiz bir şekilde başvurunuzu bırakabilirsiniz. Fakat TGS her ne kadar çok fazla ilan açsa da iş alımlarını çok az sayıda yapıyor. TGS’e girmek ve TGS’de çalışmak istiyorsanız açılmış ilanlardan size en doğru olanını seçmeniz başvurunuzun daha hızlı sonuçlanmasına sebebiyet verecektir. TGS insan kaynakları iletişimde yer alan çalışanlar sizlerle kısa süre içerisinde başvurunuz adına iletişime geçecektir. 

İlginizi Çekebilir:  KVKK Kişisel Verileri Koruma Uzman Yardımcısı Başvurusu

TGS Yer Hizmetleri

Aday Kriterleri

Tecrübe: Tecrübeli ya da tecrübesiz adaylar
Askerlik Durumu: Yapıldı, Muaf, Tecilli
Eğitim Seviyesi: İlkokul, Ortaokul, Ön Lisans(Mezun), Üniversite(Öğrenci), Üniversite(Mezun), Yüksek Lisans(Öğrenci), Yüksek Lisans(Mezun)

Genel Nitelikler

İletişimi güçlü ve takım çalışmasına yatkın,
Kişisel gelişimine önem veren, dinamik,
Askerlik hizmetini tamamlamış veya tecilli, Muaf
18 yaşını bitirmiş olmak
İşe alım sürecinde gerçeğe aykırı beyanda bulunmamak.
İnsan Kaynakları tarafından yapılacak referans kontrollerden olumlu çıkmak,
Departman ve Pozisyonlar
Çalışılabilecek bir çok pozisyon bulunmaktadır.

Bunlardan bazıları;

 • Özel Güvenlik
 • Müşteri Danışmanı
 • Valiz Taşıma Görevlisi
 • Temizlik Görevlisi
 • Müdürlükler
 • Çevre Görevlisi
 • Bilet satış görevlisi
 • Yer Hostesi
 • Yolcu Hizmetleri Memuru

TGS Yer Hizmetleri Aero Çalışma Şartları

TGS çalışanlarına her zaman eğlenceli bir iş hayatı sunar. Fakat bu eğlenceli iş hayatının yanında çalışanlarının vardiyalı bir şekilde çalışmasını ister. Vardiya sistemine sahip şirket çalışma saatleri içerisinde her çalışanının en yüksek verimi sağlamasını amaçlamaktadır. TGS bünyesinde çalışırken sürekli yeni bilgiler ve olaylarla karşılaşırsınız. Bu da sizlere ayrı ayrı tecrübe demektir. Sıkı bir çalışma temposu vardır. İş disiplini yüksek insanları bünyesinde barındıran firma prestij sahibi insanları işe alır. Maaşınız ve sigortanız günü geldiği zaman aksatmadan yapılır. Hiçbir sorun yaşamazsınız. Ücretsiz yemek, ücretsiz yol gibi ek avantajlarda bu çalışma iş yerinde ayrı bir cabadır. 

TGS Yer Hizmetleri

TGS Yer Hizmetleri İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

TGS genel olarak işe alımlarını bireysel olarak yüz yüze görüşmeler ile gerçekleştirmektedir. Yani internet üzerinden başvurabilirsiniz fakat bu başvurunuzun tam değerlendirebilmesi için mutlaka yüz yüze görüşmeye gitmek zorundasınız. Yüz yüze görüşme sonrasında başvurunuz kabul edilirse işe alımınız gerçekleşir. TGS insan kaynakları iş başvurusu için yapacağınız her doğru pozisyondaki başvuru başvurunuzun daha hızlı ve daha doğru bir şekilde değerlendirilmesine sebebiyet verecektir.  

İlginizi Çekebilir:  Adalet Bakanlığı Sözleşmeli İcra Katipliği Başvurusu

TGS Yer Hizmetleri

TGS Yer Hizmetleri İş Başvurusu

TGS Yer Hizmetleri A.Ş. firmasının iş ilanları genel olarak kariyer.net internet sitesi üzerinde yer almaktadır. Kariyer.net üzerinden TGS iş ilanlarına başvurabilir daha sonra değerlendirme sürecine girebilirsiniz. Ancak şirketin kendisine ait internet sitesine https://www.tgs.aero/ linkinden ulaşabilir ve iletişime geçebilirsiniz. 

Eğer başvuru şartlarını taşıdığınızı düşünüyorsanız TGS ile iletişime geçip başvurunuza ek olarak bilgiler sunabilirsiniz. Yani CV’nizi biraz daha genişletebilirsiniz. Yüz yüze görüşme yaptıktan sonra büyük ihtimal işe alınırsınız. 

NOT: Şirket her zaman personel alımı yapmamakla birlikte zaman zaman elaman alım duyurularını paylaşmaktadır. Bu duyuruları kaçırmamak için şirketin kendi sitesini, kariyer.net profilini ya da bizi takip edebilirsiniz.

 

 

 

“TGS Yer Hizmetleri İş Başvurusu” hakkında 112 yorum

  1. Merhabalar Özdem hanım; yukarıda da bahsedildiği gibi başvurunuzu yapabilirsiniz. İş ile ilgili tecrübeniz başvurunuzda avantaj sağlayacaktır.

 1. Merhabalar 3 çocuk babasıyım yaşım 37 kiracıyım sağlam işe ihtiyacım var a2+b sınıfı ehliyetim var şoförlüğüm çok iyidir

  1. Tgsye girmek istiyorum musteris temsilcisi olmak istiyorum yada hangi alan müsaitse gelirim. Yasim 32) 0544 920 34 **

   1. 41 yaşındayım.Tgs de gönülden ve sürekli çalışmak istiyorum şu anda işsizim. Her hangi bir bölüm olabilir.

  2. ben bu sene çalışmak istiyorum benim terçüban var ben cok hızlı çalışırım benim yaşın 37 05013230384

  3. Merhaba,
   Türk Hava Yollarının bagaj bilet vb işlemlerinde tecrübem bulunmaktadır. Başvuru için uygun mail adresi görünmüyor yani yukarıda paylaşılan link işimize yaramıyor gibi yardımcı olabilecek varsa ilgi bir mail adresi rica ediyorum.

  4. Sizinle çalışmak istiyorum verilen görevlerieksiksiz olacak şekilde yerine getiren özenle çalişcacakk biriyim

  5. Sizinle çalışmak istiyorum verilen görevlerieksiksiz olacak şekilde yerine getiren özenle çalişcacakk biriyim 0542 679 91 46 30 yaşındayım ekip calismasina hakimim

  6. Merhaba ben geçen sene ayrıldım şirketimizden askerlikten dolayı şuan da ise 6 aydır ortadayim benimle herhangi bir şekilde iletişime geçilip Bilgi verilir ise sevinirim saygılar .

  7. Merhabalar iş arayışım devam etmektedir. Konuyla ilgili yardımcı olmanızı rica ediyorum.

   İyi çalışmalar

  8. MERHABALR…BEN ENGİN AY…100/45/ENGELLİ VATANDAŞIYIM…VEDE SENE 2013 VEDE 2016 DA TGS YER HİZ ÇALIŞMIŞLIĞIM VAR…04/10/2013 TARİHİNDE 23586 SİCİLİ TGS YER HİZ LOJİSTLİK BÖLÜMÜNDE…VEDE TECBÜRELİLİ BİR ENGELLİ PERSONELİM…2006 VEDE 2010 TARİHLERİNDE HAVAŞ YER HİZ HİZMETTİM VAR…ŞUAN İŞSİZİM BABAM VEFAT ETTİ BENDE ENGELLİ OLDUĞUM İÇİN VEDE KENDİM İÇİN ÇALIŞMAK ZORUNDAYIM…TGS YER HİZ ÇALIŞMAK İSTERİM YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK MEMNUN OLURUM…CEP NOM…0532.475.79.26. DIR…EN DERİN SAYGILARIMLA…ENGİN AY…

  9. Turizm ve havacılık personeli(uçuş ve yer hostestliği,biletleme uzmanlığı,seyahat acentaları personeli) Mesleki İngilizce programlarını ve insan kaynakları programını bitirdim.
   22 yaşındayım,Akdeniz Ünv. İktisat lisans 3. sınıf öğrencisiyim.

  10. 36 yaşında istanbul havalimanında binsatta çaycı olarak çalışmaktayım tgs gibi büyük bir firmada çalışmak istiyorum yardımcı olurmusunuz.

  11. Firmanızda efektif ve hızlı olma konusunda son derece özverili ve hevesli olduğumu, pozisyonun gerektirdiği sorumluluğu merak ve istekle üzerime almak istediğimi belirtmek isterim. İstekli, özenli ve dikkatli çalışmanın başarı ile sonuçlanacağının bilincindeyim. Bu nedenle firmanıza katkı sağlayabileceğim konusunda şüphem yok.
   Ön yazımı okumaya vakit ayırdığınız için teşekkür ediyor sizden olumlu haberler almayı diliyorum.

   Saygılarımla,

   Sevgi YURTSEVEN
   İletişim: 0533 640 14 34

  12. merhabalar ben 23 yaşındayım beykentüniversitesi sivil havacılık işletmeciliği mezunuyum ve şu anda çalışmıyorum benide kadronuza alırsanız çok memnun olrum ve çaışmaya ihtiyacım var. lütfen benimde sesimi duyun. sayğılarımla fulya demirel.

  13. Merhabalar.Adim Zarina.İstanbulfa oturuyorum. uçak hostesi olarak calisiyordum fakat şuan havalimanında yolcu hizmetleri memuru pozisyon a başvuru yapmak istiyorum.kirgiz ana dil,Rusça,inglizce ve Türkçem var.tesekkurler.iyi günler

  14. İş başvurusu yapmak istiyorum lise.mezunuyum.ticaret hizmetleri bölümünden mezun oldum çalışmak istiyorum

  15. İstanbul Üniversitesi sivil hava ulaştırma işletmeciliği bölümünden mezunum TGS bünyesinde çalışmak istiyorum Aynı zamanda yazılım mühendisliği örgün eğitim öğrencisiyim bu nedenle vardiyalı çalışma şartlarına uyum sağlayabileceğimi düşünüyorum part time yada tam zamanlı .

  16. Merhaba sizinle çalışmayı çok isterim.Müşteri danışmanı,bilet satış görevlisi olarak yardımcı olursanız çok sevinirim.

   İyi çalışmalar

  17. Esenboğa havalimaninda tav da 14 yıl santral memuru olarak görev yaptim.pandemiden dolayı istifa etmek zorunda kaldım Şuan işsizim. Lise mezunuyum çalışmak istiyorum.

  18. Son 1 aydır iş aramaktayım uygun görülür iş alımı olursa bana dönüş saglamanız konusunda rica etsem arayabilirseniz sevinirim takip edemeyebilirim kaçırabilirim şöförlük olur bagaj altı valizci olur arkadaşım da orda çalışıyo çok ugraştı aldırmak için alım olmadıgı için elimizden bişe gelmedi kaldık yerimizde böyle selametle hayırlı günler dilerim

  19. 9 sene yer hizmetinde görev yaptım şut altı uçak altı uçak altı sorumluluğu traktör şoför kabin temizliği sertifakalrim mevcut şirket küçülmeye gittiğinden dolayı cikarildik 33 yaşındayım lise mezunu E sınıfı ehliyetim var dönüş yaparsanız sevinirim saygilar

  20. Benim Havaş ve 9 sene Çelebi de operatör ve makinist olarak görev yaptım şuan İGA da operatör olarak çalışıyorum

  21. Merhabalar kolay gelsin firmanızda bana uygun göreceginiz departmanlarda eksiksiz kusursuz işini özenle yapan saygı ve disiplinini koruyarak ekiplerinize uyumlu bir şekilde çalışmak isterim saygılarımla

  22. Merhaba ben sizinle çalışmak istiyorum azımli ve çalışkanım b sınıfı ehliyetimde var benimle iletişime geçebilirsiniz sevinirim

  23. Merhabalar 8 senedir aynı iş yerinde çalışmaktayım ve busene yapılan haksızlıklardan dolayı işi bırakma kararı aldım çevremde bir arkadaşım valiz branşın da ihtiyaç olduğunu dile getirdi bende şartlar ve koşullar güzel olduğu için sizin firmayı tercih ettim (yaş 30) tabi sizde ihtiyaç duyarsanız tabikide ?

  24. Sizinle çalışmak istiyorum konuyla ilgili yardımcı olursanız çok sevinirim iyi çalışmalar allaha emanet

  25. Tgs bünyesinde yer hizmetlerinde çalışmak istiyorum. Amadeus sertifikam var. Arapça biliyorum mesleki düzeyde ingilizce ve rusça da biliyorum. Bu sektörde ilerlemek kendimi geliştirmek istiyorum.

  26. merhaba ;

   ismim eser , 7 yıldır altur bünyesinde 3.havalimanı altur garaj operasyon sorumlusu olarak görev yapmaktayım şartlarınıza uygun olduğumu düşünüyorum konu hususunda yardımlarınızı istirham ederim.

   saygılarımla iyi çalışmalar

  27. ATA üniversitesi sivil havacılıktan yeni mezun oldum. Yaz stajımı İzmir Adnan Menderes DHMİ de yaptım. Sizinle beraber çalışmak isterim

  28. Merhabalar benim daha onceden pandemi nedeniyle tgs firimasinda çalismaktaykene sureçler kotu geçildiginden dolayi iş hakkimiz feshedilmişti bir cok kişi işten çikarilmişti benim tecrubem var tekrardan cagirilicagim soylenmisti ama cagirilmadim ucak temizlik gorevlisiydim

  29. geçen tegese beni aradı mulakt göröşmsi için gitm formu duldurdum arcakler seni dedi ama 2 hafta oldu aramadılar

  30. iş basvurusu yaptim arandim tekrar arayip işe çagirilacaksin denildi fakat arayan olmadi agir fasita şoföru olarak

  31. işe alim için başvuru yapmiştim 2021 altinci ayinda mulakata katildim 20 gun önce aranip iş başi icin tekrar aranip haber verilecekti fakat aranmadim tgs insan kaynaklarina sagilarimla rica ederim agir vasita şoförü olarak E+G Sınifi ehliyetim var

  32. Merhaba havalimani bilgisine ve apron ehliyetine sahibim tgs firmasına başvuru yapmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim

  33. Sn.TGS A.Ş İnsan kaynakları bölüm yetkilisi
   Aydın üniversitesi Havacılık yönetimi(ingilizce)3.sınıf öğrencisiyimTGS A.Ş DE Staj yapmak istiyorumBU KONUDA TARAFIMA YARDIMCI OLMANIZI VE STAJ KONUSUNDA KABULUMÜ SAYGI İLE ARZ EDERİM

  34. Yıllardır çeşitli sahalarda bir çok alanda görev yaptım gerekli eğitim bilgi ve kültüre sahibim bende aranizda olmak sizinle çalışmak isterim ağır araç ticari araç kullanma tecrübesine ve toplu taşıma tecrübesine ve deneyimine de sahibim 30 yaşındayım

  35. Tgs çalışmak benim için çok önemli yıllarca vardiyalı sistemde çalıştım hiç zorluk çekmem.Tgs çalışmak inşallah bizede nasip olur sizin de bu işte emeğiniz olursa dualarım sizinle olur.

  36. Iss izmir projesinde 4yıl çalıştım 2018 yılında evim çocuklar işe istanbul da başladıkların dan dolayı ben de geldi KLÜH firmasında emekli oldum makine sertifikam var yaşim1966 doğum luyum teşekkür

  37. Ben TGS de eski çalışanım geri ise alınacaktım ama dönüş olmadı lütfen geri dönüş yaparmısınız çok zor durumdayım bizi toplu çıkış olarak çıkardılar ve mağdurum.

  38. İstanbul havalimanı apron bilgisine sahibim ve hava tarafı ehliyetim mevcuttur TGS firmasının iş işleyişini gözlemlemiş ve şartlarından dolayı başvurmak istiyorum geri dönüş sağlarsanız memnun olurum iyi çalışmalar dilerim.

  39. merhaba.tgs de çalışmak ıstiyorum.bu işte tecrübeliyim daha önçeleri pedasusda çalışıyordum.işimden çıkarıldım pegasusta temizlik ve şutaltında çalışıyordum yardımcı.olursanız sevinirim otaokul mezunuyum .ispanya madrid.haavaalanında çalıştım ispamyolca biliyorum ingilizce biraz biliyorum.saygılar

  40. Temizlik hakkında çok iyiyim ve seri iş yapıyorum işe de ihtiyacım var şuan iskur typ bağlı okulda çalışıyorum oğlum tip bölüm kazandı için çalışmam gerek ltf yardımcı olun genelde yaştan kaybediyorum Bi deneyin nasıl çalıştım sonra kara verin ltf özel güvenlik sertifikamda var

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir