İçeriğe geç

Hepsiexpress Başvuru Yapılır? Başvuru Şartları Nelerdir?

  hepsiexpress-basvuru

  Hepsiexpress başvuru ile Hepsiburada bünyesinde taşıyıcı olmak isterseniz, kolay bir şekilde başvuru yapabilmeniz mümkündür. Hepsiexpress “e-ticaret odaklı hızlı, dakik ve pratik bir taşımacılık sistemi” olarak tanıtılır. Bu özellikleriyle Türkiye’nin güvenli ve hızlı bir taşımacılık şirketi olmayı amaçlıyor. İnternet üzerinden Hepsi burada ile yapacağınız alışverişlerde kullanılabilecek olan bu taşımacılık sistemi için sizler de Hepsiexpress başvuru yapabilirsiniz. Hepsiexpress nedir? Bunun için nasıl başvuru yapılır? Başvuru şartları nelerdir? Hepsi hakkında detaylı bilgiye yazının devamını okuyarak sahip olabilirsiniz.

  Hepsiexpress Nedir?

  Hepsiexpress e-ticaret işletmesi olan Hepsiburada’nın dağıtım şirketidir. Online alışveriş yöntemini kullanan kişiler için aldıkları ürünleri hızlı ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaştırılmalarını sağlar. Bununla birlikte, aldıkları ürünün aynı kalitede müşteriye ulaştırılması konusunda hassas davranırlar. Hepsiexpress ile market alışverişi yapılabilmesi de mümkündür. Kişilerin yaptığı market alışverişlerinde siparişler özenle hazırlandıktan sonra Hepsiexpress kurye aracılığıyla ulaştırılır. Özel buzdolapları aracılığıyla siparişte belirtlilen saat doğrultusunda alışveriş sahiplerine ulaştırılır. Hepsiexpress hafta sonları da çalışan bir sistemdir. Her an sipariş verilebilmesi açısından kolaylık sağlar. Saat 14.00 öncesinde verilen siparişler gün içinde kişiye teslim edilir. Bu sistem de oldukça büyük bir kitleden oluşan müşteri kadrosunun olmasını sağlar. Müşterilerin beklentilerinden biri de hızlı ve vaktinde olan teslimat sürecidir. Hepsiexpress, sipariş saatini dikkate alarak çalışan bir taşımacılık sistemidir. Sizler de bu sistemin bir parçası olmak için Hepsiexpress başvuru yapabilirsiniz.

  Hepsiexpress Nasıl Başvuru Yapılır?

  Hepsiburada ailesi ile birlikte Hepsiexpress taşıyıcı olmak isterseniz siz de kolay bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. Başvuru işlemleriniz kolay bir şekilde gerçekleştirilir ve hızlı bir şekilde de sonuçlandırılır. Başvuru için resmi web sitesini ziyaret etmelisiniz. Gerekli olan bilgileri https://www.hepsijet.com/tasimaci-olun adresi üzerinden kaydettiğiniz zaman başvurunuz yapılmış olacaktır. Bu başvuru için sizden istenen belli başlı bilgiler şunlardır:

  • İsim-Soy isim
  • Doğum tarihi
  • T.C. kimlik numarası
  • E-posta
  • Eğitim durumu
  • Telefon
  • İl/ilçe
  İlginizi Çekebilir:  Paket Taxi Başvuru Nasıl Yapılır? Şartları Nelerdir?

  Bu bilgileri doğru bir şekilde girmeniz beklenmektedir. İşleminizi tamamladıktan sonra başvurunuzun sonuçlandırılması için bekleyebilirsiniz.

  Hepsiexpress Başvuru Şartları Nelerdir?

  Hepsiexpress ile taşımacı olmak istiyorsanız başvuru yapabilmeniz için gerekli olan bazı şartlar vardır. Sizlerde bulunan birtakım özellikler doğrultusunda başvuru yapabilmeniz mümkündür. Bu şartlar doğrultusunda Hepsiexpress başvuru yaparak taşıyıcı olma fırsatından yararlanabilirsiniz. Gerekli şartları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Öncelikle başvuran kişi mutlaka ehliyet sahibi bir kimse olmalıdır. Ehliyet olmadan taşıyıcılık yapılması mümkün değildir.
  • Başvuran kişi aynı zamanda askerliğini de bitirmiş olmalıdır. Askerliğini yapmış kişilerin başvuruları değerlendirmeye alınır.
  • Başvuru sahibinin sabıka kaydı araştırılır. Sabıka kaydının temiz olması gerekir.
  • Başvuran kişinin bir aracı var ise, bu araç sayesinde başvurular tercih edilirlik açısından ön sıralarda yerini alabilir.

  Hepsiexpress Araçlı Kurye Başvuru Şartları Nelerdir?

  Hepsiburada bünyesinde taşıyıcı olmak için ayrıca araçlı olarak da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kendinize ait şahsi aracınızla paket dağıtımı yapabilirsiniz. Bunun için de gerekli olan bazı şartlar vardır. Bu şartları karşıladığınız takdirde başvuru yapabilmeniz mümkündür. Şartlar şu şekildedir:

  • Kendinize ait bir aracınız olması gerekir. Bu araç için istenen belli başlı modeller vardır. Bu modeller: Fiat Doblo, Fiorino, Renault Kangoo ve benzeri araç tipleri olarak belirtilir. Kısacası geniş bağajlı bir araç olmasına özen gösterilir. Kargo taşımak için kolay ve elverişli bir araç olmalıdır.
  • Başvuran kişinin en az lise mezunu olması gerekir
  • B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak aranan şartlardandır.
  • Tercihe bağlı olarak SRC belgesi aranır.
  • Başvuran kişi için yeniliklere ve değişikliklere açık olması konusunda hassas davranılır.
  • Başvuran şahıslar müşteri memnuniyetini önemsemeli ve bu doğrultuda bir çalışma performansı sergilemelidir.
  • İletişim yeteneği gelişmiş kişiler öncelikli tercihler arasındadır.
  • Güler yüzlü bir taşıyıcı aranmaktadır.
  • Başvuran kişinin psikoteknik belgesi olması gerekir.
  • Askerlik konusunda detaylara önem verilir. Askerliği bitirmiş kişiler, tecilli ya da askerlikle bir ilişkisi olmayan kişiler tarafından yapılan başvurular değerlendirmeye alınır.
  • Bu başvuru şartlarını sağlayan kişiler başvuru yapmak için hak kazanmış sayılır. Gerekli formu doldurarak ön başvuru yapmaları mümkündür.
  İlginizi Çekebilir:  Kırıkkale Yahşihan Belediyesi Memurluk Başvurusu

  Sizler de bu ailenin bir parçası olmak istiyorsanız, size uyan koşullar doğrultusunda Hepsiexpress başvuru yapabilirsiniz. Sürekli olarak ihtiyaç duyulan bir hizmet olmasından dolayı işe alımlar da sürekli olarak devam etmektedir.

  Hepsiexpress başvurusu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar kısmında düşüncelerinizi görmek istiyoruz. Daha fazla iş başvurusu haberleri ve kampanyaları için https://resmibasvuru.com/is-basvurusu/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir